Ekran Sezen Aksu şarkılarıyla renkleniyor

TV 18.07.2021, 21:06 22.07.2021, 10:30
Ekran Sezen Aksu şarkılarıyla renkleniyor

Müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”, Sezen Aksu şarkılarının söylendiği bölümü ile bayramın 1’inci günü ekrana geliyor.

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in bu bölümünde müziğin zamansız şarkılarının yegane ismi Sezen Aksu’nun şarkıları söylendi. İkinci Bahar, Sarı Odalar, Keskin Bıçak, Beni Yak, Sitem, Tükeneceğiz, Sarışınım, Rakkas, Şinanay gibi Sezen Aksu’nun en güzel şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkılarıyla renklenen bölümde Kibariye sürprizi yaşandı. Habersiz şekilde “Şarkılar Bizi Söyler” stüdyosuna gelen Kibariye’yi gören Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici şaşkınlığını gizleyemedi. Sezen Aksu şarkılarını söyleyen Kibariye, geceye eğlenceli sohbetiyle de renk kattı.

“Şarkılar Bizi Söyler”in bir diğer konuğu olan ünlü oyuncu Nilgün Belgün, esprili sohbetiyle stüdyoyu kahkahaya boğdu. Ünlü oyuncu konu evlilikten açılınca da Hakan Altun’a taş atmadan da duramadı. Tabii Nilgün Belgün’ün taşlarının altında kalmayan Hakan Altun’dan ünlü oyuncuya cevap gecikmedi. Hakan Altun, Nilgün Belgün’e nasıl yüzük göndermesi yaptı? Nilgün Belgün, Hakan Altun ile yaptığı tatlı gönül atışmasının yanı sıra geceye muhteşem dansıyla da damga vurdu.

Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Kubat ve ünlü şarkıcı Niran Ünsal da “Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu oldu. Unutulmaz Sezen Aksu şarkılarını söyleyen Kubat ve Niran Ünsal, usta sanatçı Sezen Aksu’ya dair anılarını da anlattı...

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendiği Şarkılar Bizi Söyler, bu akşam Kanal D’de...

Yorumlar (0)
26°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?