Ev ödüllü yarışma çok yakında Star'da

TV 15.10.2020, 16:01 16.10.2020, 11:06
Ev ödüllü yarışma çok yakında Star'da

Türk televizyonlarının ev odüllü tek dekorasyon yarışması ‘Yeni Bir Ev’ başlıyor. Evrim Akın’ın eğlenceli sunumuyla hayallerin gerçek olacağı yarışmada, her hafta şanslı bir kişinin salonu 5 ayrı yarışmacının hayal gücü ile dekore oluyor.

Her gün bir yarışmacı, kısıtlı bir bütçe ve kısıtlı zamanla şanslı ev sahibi için kolları sıvayacak. O günün yarışmacısı; aynı gün içerisinde hem yarışacağı evin salonunu boyatacak hem de alışveriş yaparak ev için gerekli malzemeleri alacak.

Günün sonunda rakiplerinin ve şanslı ev sahibinin beğenisini kazanmak üzere evi en güzel şekilde dekore edecek. Ev sahibinin salonunu en güzel şekilde dekore etmeyi başaran yarışmacı, finaldeki büyük ev ödül için yarışmaya da hak kazanacak.

Haftanın şanslı ev sahibi, beş yarışmacının yaptığı dekorasyondan en beğendiğinin sahibi olacak. Aynı zamanda dekorasyonu en beğenilen yarışmacı da rakiplerinden ve ev sahibinden aldığı puanlarla haftanın kazananı olacak.

Kazanan yarışmacı, ya 10 bin TL ödül alacak, ya da ’ev ödülü’ için yarışmaya hak kazanacak. ’Yeni Bir Ev’, pazartesibden itibaren hafta içi her gün saat 16.30’da Star’da yer alacak. 

Yorumlar (0)
19°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori çiftin hangisi?
Senin favori çiftin hangisi?