Evde Biz Bize başlıyor!

Gündüz kuşağının vazgeçilmezlerinden olan atv, Ramazan ayında yeni bir programla ekranda yerini almaya hazır.

TV 27.04.2020, 10:57
Evde Biz Bize başlıyor!

Hafta içi her gün, saat 14.00’te canlı olarak ekran başındaki izleyicilerle buluşacak olan, yemek, sağlık, müzik, astroloji, psikoloji, geleneksel tıp gibi pek çok konuda canlı telefon bağlantılarıyla sorunların paylaşılacağı Evde Biz Bize ilk bölümüyle yarın atv’de!

Sesiyle olduğu kadar oyunculuğuyla da herkesi büyüleyen başarılı şarkıcı, oyuncu Öykü Gürman ile bitmeyen enerjisiyle harekete geçiren, güldüren başarılı oyuncu Ferdi Kurtuldu sunacağı Evde Biz Bize’nin ilk stüdyo konukları ise, oyuncu Sinan Tuzcu ve İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya olacak. Ayrıca atv’nin en çok izlenen dizilerinden olan Hercai’deki Yaren karakteriyle adından söz ettiren İlay Erkök, 3G canlı bağlantıyla yayına katılarak izleyicileri mutfağına konuk edecek onlara sağlıklı bir tarif hazırlayacak.

Sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişe, son trendler, doğru bilinen yanlışlar, alanında en iyi doktor, geleneksel tıp uzmanı, spor eğitmeni, astrolog gibi konukların yanı sıra hem sesi, hem el becerisi hem de keyifli sohbeti ile renk katacak olan ünlü konuklarıyla farklı ve detaylı bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. En güzel iftar yemekleri biz bizeyken pişirilecek.

Sağlımız için evde kalmamız gereken bu günlerde, tüm aile bireyleri Evde Biz Bize’ de moral bulacak!

Yorumlar (0)