Güldür Güldür Show bu akşam da kahkaha vaat ediyor

TV 30.04.2021, 14:35 01.05.2021, 11:20
Güldür Güldür Show bu akşam da kahkaha vaat ediyor

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek.

  • Okuldaki kariyer günlerinde öğretmen Yeter, aradığı ideal veliyle mi karşı karşıya? Feridun babasının gerçek mesleğini neden söylememiş olabilir? Öğrenciler, İbrahim’in dolandırıcılık kariyerini ve püf noktalarını öğrenebilecek mi?
  • Mehtap'ın ilk defa erkek arkadaşını da ailesi ile tanıştıracağı iftar hazırlıkları nasıl sonuçlanacak? Özellikle oruçluyken çok çabuk sinirlenen baba Bilal için doğru zaman mı? Damat adayı Feridun, Bilal’in gözüne girmeyi başarabilecek mi?
  • Uçağa yetişmeye çalışan İbrahim, eczanede derdini anlatabilecek mi? Hastalığını açık açık söylemeyi bir türlü başaramayan İbrahim, doğru ilaca ulaşabilecek mi? Derdini anlatmak için kıvranan İbrahim, çaresizliğine çare bulabilecek mi?

  • Bir banka müdürü olan Cemil, çok sevdiği koltuğunda tutsak kalıyor. Bankayı soymaya gelen Kudret’in tuzağına düşen Cemil, koltuktaki bombadan kurtulabilecek mi? Kurtarma operasyonuna devamlı tartışan karı koca polis Yeter ve Mesut’un gelmesi işleri nasıl etkileyecek?
  • Düğünde eski sevgililer Çiçek ve Mesut aynı masaya düşüyor. Yeni sevgilileriyle düğüne katılan eski sevgilileri neler bekliyor? Mesut’un kız arkadaşı Patroniçe Naime, Çiçek’in de Bilal Koçyiğit ise devlerin buluşması nasıl sonuçlanacak?
  • Boksörlükten emekli olan ve artık kendini sadece sanata vermek isteyen Bahadır amacına ulaşabilecek mi? Menajer Feridun, virtüöz İsmail ile hayallerdeki kaydı yapabilecek mi? Saatlerce stüdyoya kapanan virtüöz İsmail nasıl bir şaheser üzerinde çalışıyor?
Yorumlar (0)
16°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ekrandaki annelerden en iyisini sen seç!
Ekrandaki annelerden en iyisini sen seç!