Güldür Güldür Show’ da eğlence hız kesmiyor!

TV 16.03.2024, 01:21
Güldür Güldür Show’ da eğlence hız kesmiyor!

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ bu akşam saat 20.00’de 366. bölümüyle ekrana geliyor.


Paşa, yıllar sonra ülkesine dönmüş, teyzesi ve eniştesini ziyarete gelmiştir. Paşa’nın ailesi yaşadıkları koşullar nedeniyle deprem, pandemi ve ekonomi derken her konuda bilgili konuşmalar yapar. Paşa artık normal bir muhabbet etmek ister ama Hayati konuyu küresel ısınmaya getirince Paşa evi terk eder.

Mesut, kedisi Şahmaran’ı (İbrahim), veterineri Burcu’dan hoşlandığı için sürekli kliniğe götürür. Bir yanda Şahmaran klinikte ortalığı karıştırırken diğer yanda Mesut büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Mesut çağı yakalayabilmek için Z kuşağından Bahadır’ı çakmak üreten firmasında işe alır. Bahadır kendisine verilen ilk işi yapmamak için dünya genelinde uygulandığını söylediği farklı çalışma koşullarını bahane eder ve nedenler bulur. Ofiste işleri birbirine karıştıran Bahadır sonunda büyük bir hata yapar.

Mehtap, acil servis nöbetindedir. Gelen hastaların arasında önemsiz şeylerle acil servisi meşgul eden kişiler vardır. Kimi C vitamini yazdırmak ister, kimi sivilcesinden şikayet eder, kimisi de tavuğu için gelir. Mehtap karşısına çıkan vakalarla neye uğradığını şaşırır.

Mesut ve Jale oğulları Ozan için, Burcu ve İbrahim'in kızları Feride’yi istemeye giderler. Fakat ekonomik zorluklarından dolayı aileler çocuklarının evlenmesini istemez. Başta her şeyi kendimiz yaparız diyen Ozan ve Feride, masrafları görünce onlar da aileleri gibi düşünür. İki aile birlikte yeni bir plan yapar.

Aşırı Radikal Sağlıklı Yaşam Örgütü'nün lideri Mustafa aylık gizli toplantısında üyelerin sağlıksız yaşayanları nasıl rahatsız ettiklerini ve neler yaptıklarını sorar. Ekip çalışmalarını anlatırken Sadık da bir yandan insanları sağlıksız yemekten vazgeçirmek için planlar yapar. Sağlıklı Yaşam Örgütü içindeki köstebek Fikri, planlar hakkında haber uçurunca ortalık karışır.

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar (0)