Güldür Güldür Show'da kahkaha tufanı var

TV 14.05.2021, 14:18 14.05.2021, 15:09
Güldür Güldür Show'da kahkaha tufanı var

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek.

  • Mahalle sakinleri Hayati, Kudret, Ozan, İbrahim ve Fikri birlikte, Yalayut İsmail’den uzak bir sahur yapabilecek mi? İsmail’in bedavacılığından mahalleli ve sahur sofrası kurtulabilecek mi?
  • Her bayram aileleri arasında kalan İbrahim ve Yeter'in, bu sefer ailelerine uydurdukları yalan işleyecek mi? Ailelerin bir araya gelmesiyle yalanları daha da sarpa saran çiftimiz bu durumdan nasıl kurtulacak?
  • Siyasetçi Hayati ve sağ kolu Cemil, gençlerin sıkıntılarını çözmek ve oylarına talip olmak için bir üniversite ziyaretindeler. Siyasetçi Hayati, okulun gençleri olan İbrahim, Mustafa, Leman ve Fikri’yle bağ kurabilecek mi?

  • Mehtap, sağlık konusuna merak salmış kız arkadaşlarını ikramları ile mutlu edebilecek mi? Mehtap’ın tüm hazırlıkları sağlıksız olabilir mi? Evdeki tek sağlıklı besin Mehtap olabilir mi?
  • Her yıl Mahallenin Muhtarı Hayati ve eşi tarafından düzenlenen Mahallenin Oscarları Ödül Töreni'nde bu yılki adaylar ödüllerine kavuşuyor. Bilinen En iyi Yardımcı Kadın, En İyi Yardımcı Erkek ve En İyi Senaryo ödülleri mahalleden kimlere gidecek?
  • Ekranların bir numaralı yarışma programı Aileler Yarışıyor bu hafta 90’lar konseptiyle ekranlarda. Yüzlerce bölümdür aynı yarışmacılarla programa devam eden Mesut, daha sakin kalabilmek için Hindistan’dan keşiş Cemil’in yardımını alacak. Eşi bulunmaz aileler; aile İbrahim, Bahadır ve Ozan ve diğer aile Çiçek, Fikri ve Mustafa bu sefer nasıl bir performans sergileyecek?
  • Ramazan davulcusu Mesut ve Ozan'ın, bahşiş ziyaretleri nasıl sonuçlanacak? Mehtap, Cemil, Bahadır; Çiçek ve Fikri para vermekten kaçmak için nasıl bahaneler uyduracaklar?
Yorumlar (0)
21°
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!