Güldür Güldür Show güldürmeye kaldığı yerden devam ediyor

TV 04.02.2023, 14:11
Güldür Güldür Show güldürmeye kaldığı yerden devam ediyor

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ bu akşam 324. bölümüyle güldürmeye kaldığı yerden devam ediyor. Gündem yaratan skeçleri ve fenomen karakterleriyle ekranda kahkahanın tek adresi olmaya devam eden, Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Giray Altınok, Gürhan Altundaşar, Hasibe Özlem Eren, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Dünyaya düşen bir meteor insanlığı yok etmiştir. Hüseyin sinyal vererek hayatta kalan diğer insanları bulmaya çalışır. Hüseyin gelen kişiler arasından kendisine en uygun eşi bulmaya çalışır. Ancak işler Hüseyin’in istediği gibi ilerlemez.

Öğrenci olan Bahadır elinde gitarıyla metroda müzik yapar. Görevli, metroda izinsiz müzik yapılamayacağını açıklar ancak yolcular tepki gösterir. Yolcuların desteğiyle şarkısına başlayan Bahadır kötü yorumuyla herkesi dehşete düşürür ancak yolcular onu savunmaya devam eder. Metronun arıza yapması olayları tersine çevirir.

Ailesi, İbrahim’i babaannesi Burcu’dan almak için tatilden erken döner. Burcu, İbrahim’in her istediğini yapıp onu çok şımartmıştır. Öyle ki İsmail zamanında kendi annesi ona böyle davranmadığı için oğlunu kıskanır.

Hayati gaza gelip partisini bırakıp yeni bir parti kurmak için toplantı yapmaktadır. Ancak partinin görüşü dahil olmak üzere hiçbir şey belli değildir. Basın geldiği zaman Hayati her kesime hitap etmeye çalışarak ‘Ortaya Karışık Parti’yi ilan eder.

Yeter’den ayrılan kişiler kısa sürede başkalarıyla evlenir. Yeter’in bu laneti kısa sürede yayılır ve herkes yararlanmak ister. Yeter en sonunda okul yıllarından ilk aşkı Hüseyin’le karşılaşır.

Paşa halk kahramanı cahil savardır. Nerede bir cahil konuşsa müzik ile birlikte gelir ve cahili bantlayıp götürür. Sokak röportajları ve televizyon programları dahil olmak üzere herkes cahil savardan nasibini alır.

Nazlı’nın kalbi sıkıştığı için hastaneye kaldırılmıştır. Eşi Hayati duygusallaşmış ama duygularını belli etmemeye çalışmaktadır. Ziyarete gelen Nazlı’nın yeğeni Bahadır ve eşi Mehtap ise en ufak şeylerden bile duygu dolu cümleler çıkartır. Nazlı da artık Hayati’den romantik sözler duymak ister.

Yorumlar (0)