Güldür Güldür Show kahkahaya davet ediyor

TV 19.11.2022, 15:22 21.11.2022, 10:32
Güldür Güldür Show kahkahaya davet ediyor

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ bu akşam 317. bölümüyle ekrana gelecek.

Gündem yaratan skeçleri ve fenomen karakterleriyle ekranda kahkahanın tek adresi olmaya devam eden, Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Giray Altınok, Gürhan Altundaşar, Hasibe Özlem Eren, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Bir estetik merkezinde eşlerinin operasyon sırasını bekleyen Hüseyin, Mesut ve İsmail ‘tek tip estetik’ten nasibini alır. Eşlerinin yaptırdığı operasyonlardan kafaları karışan erkekler eşlerini de karıştırmaya başlar.

Hayati ve Yeter, oğulları Bahadır için Çiçek’i istemeye giderler ama aslında amaçları dünürleri kendilerinden soğutup kızı vermemeleri için uğraşmaktır. Bahadır evlilik istediği için girişte ailesini kötü davranmaları konusunda tembihler. Ancak işler tahmin ettikleri gibi gitmez.

Muhalefet partisi başkanı olan Mesut seçim günü acı haber verir gibi anket sonuçlarını açıklar, partisi seçimi kazanmaktadır. Partideki herkes iktidar olmamak için çözüm üretmeye başlar, muhalefet olmaya alışmışlardır ve ülke ekonomik olarak kötü diye yönetmek istemezler.

Bir özel okulda öğretmenlik yapan Paşa veli toplantısı organize eder. Öğrenci velilerinin toplantıdaki tutumuysa Paşa’ya zorlu dakikalar yaşatır.

Aile dizilimi terapisi yapan Mesut, alışık olmadığı danışanlar ile karşı karşıya gelir. Balyoz, Falçata, Matkap ve Çekiç gibi lakapları olan tehlikeli tiplerle seansa başlayan Mesut kendisini dönüşü olmayan bir seansın ortasında bulur.

İbrahim, Jale'nin hasta halası Nazlı’yı eve getirmiştir. Nazlı ilgi meraklısıdır, bu yüzden sürekli yalan söyler. Nazlı'nın akrabaları Mustafa, Fikri ve Leman gelir, her biri farklı Nazlı’nın uydurduğu farklı bir hastalık nedeniyle gelmiştir. Sağlıklı olduğu anlaşılan Nazlı’nın yalan söylediği ortaya çıkınca çok yalnızım diye itiraf eder.

Mahallenin esnafı olan Ozan ve Kudret, yeni esnaf telefoncu Mustafa’ya ziyarete giderler. Güler yüzlü davranırlar fakat Mustafa umursamaz bir tiptir ve her güzel olayın arkasında bir kötü niyet görür.

Yorumlar (0)