Güldür Güldür Show’da kahkaha hız kesmiyor

TV 24.12.2022, 12:08 24.12.2022, 17:28
Güldür Güldür Show’da kahkaha hız kesmiyor

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ Cumartesi akşamı 322. bölümüyle ekrana gelecek. Gündem yaratan skeçleri ve fenomen karakterleriyle ekranda kahkahanın tek adresi olmaya devam eden, Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Giray Altınok, Gürhan Altundaşar, Hasibe Özlem Eren, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Halk pazarındaki esnaflar artık tüm ürünleri dilimle satmaya başlar. İçinde baklava olmayan boş baklava kutularından çürük ürünlere kadar geniş bir yelpazede müşterilere ürün sunan esnafların müşterileriyle olan diyalogları alışverişe son noktayı koyar.

Burcu gittiği ev temizliğinde radyoaktif örümcek tarafından ısırılıp örümcek kadın olur. Burcu'nun eşi Hayati sürekli şikâyetçidir bu durumdan çünkü Burcu sürekli etrafa süper kahramanlığa gider.

Feridun eski ‘TÜMÜ’ grubuna şarkı çıkarması için İsmail'i ikna eder. ‘TÜMÜ’ grubu yaşlanmıştır, eskisi gibi değildir. Deneme için ilk şarkıyı alırlar.Çiçek ile Mustafa'nın düğününde Mustafa’nın arkadaşlarının kötü şakaları yüzünden gergin dakikalar yaşanır.

Fikri kafasında bandajla üniversite yemekhanesine gelir çünkü çıkma teklifi ettiği kız kafasına irmik atmıştır. Tartışmalar başlar, Fikri'nin teklif ettiği kızın ekonomik durumu iyidir. Mesut ve Jale paranın çok şey olduğunu savunur. Hüseyin ise para her şey değildir der.

Jale ve Kudretler aile olarak komple Tiktok fenomenidir. Köyden ziyarete gelen Jale’nin teyzesi Nazlı gördükleri karşısında dehşete düşer.

İbrahim bir yıldır komada olan bir vekildir. İbrahim hiçbir güncel gelişmeye bakmadan muhabir Ozan'a röportaj verir ve bir yıl önceki durumlar ile ilgili konuşur.

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle 24 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar (0)