Güldürme Beni’de çifte eleme heyecanı

TV 18.07.2022, 12:37 19.07.2022, 09:38
Güldürme Beni’de çifte eleme heyecanı

Yapımını Bloom Medya’nın üstlendiği, birbirinden komik yarışmacıları, ünlü konukları, usta oyuncu Demet Akbağ’ın ev sahipliği ve Şahin Irmak’ın sunumu ile SHOW TV ekranlarına neşe getiren yarışma ‘Güldürme Beni’nin yeni bölümünde yarışmacı ekibine Öykü Çelik ve Hakan Bilgin katılıyor. Bu bölümde ayrıca rahatsızlığı nedeniyle çekimlere katılamayan Sadi Celil Cengiz’in yerine ilk etapta ünlü müzisyen Murat Dalkılıç yarışacak.

Demet Akbağ’ın talimatlarıyla yönlendirdiği yarışmacılar Mustafa Üstündağ, Suzan Kardeş, Sinan Çalışkanoğlu, Ersin Korkut, Aslı Bekiroğlu, Öykü Çelik ve Hakan Bilgin kendileri gülmeyip rakiplerini güldürmek için her yolu deneyecek.

‘Güldürme Beni’nin bu haftaki bölümü iki yoğun günün rekabetinden oluşacak ve çifte eleme heyecanı yaşanacak. Bölüm boyunca en çok gülen iki isim yarışmaya veda edecek.

‘Güldürme Beni’nin üçüncü bölümüne Özgür Ozan ve Ahmet Mümtaz Taylan konuk olarak katılacak. Ünlü oyuncular Demet Akbağ ile birlikte tasarladıkları doğaçlama hikaye ile eğlenceye dahil olacak.

Yarışmanın finalinde yarışmacıların gülme ve güldürme sayıları hesaplanacak ve aradaki fark sonucu en çok gülen yarışmacı eve veda edecek.

Güldürme Beni, üçüncü bölümüyle 18 Temmuz Pazartesi akşamı saat 22.45’te Show TV’de.

Yorumlar (0)