Gündemi takip eden skeçler kahkahaya boğacak

TV 12.11.2022, 13:38 14.11.2022, 09:31
Gündemi takip eden skeçler kahkahaya boğacak

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ bu akşam  316. bölümüyle ekrana gelecek. ‘Güldür Güldür Show’ gündemi takip eden skeçleri ve fenomen karakterleriyle ekranda kahkahanın tek adresi olmaya devam ediyor.

Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Giray Altınok, Gürhan Altundaşar, Hasibe Özlem Eren, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter izleyicilerin karşısına çıkacak.

  • Gamsız ve saf kötü biri olan İsmail yaptığı türlü sahtekârlıklarla ailesini birbirine katar. Ailesindeki kimse tarafından istenmeyen İsmail’in son hareketi herkesi bozguna uğratır.
  • Jale’nin yeni flörtü Taylan’dan gelen film izleme teklifi arkadaşlar arasında yeni bir tartışma konusu başlatır.
  • Kaynanam Kaynasın isimli yarışma programında gelinine en az kaynanalık yapan ve geliniyle en iyi geçinen takım büyük ödül olan arabanın sahibi olacaktır. Kaynanalar, oğullarının da yarışmaya dahil olmasıyla iyice zorlanır.
  • Burcu ve Mesut düğünleri esnasında ayrılma kararı alırlar ancak kendilerine oldukça fazla takı takıldığı için aralarında bir anlaşma yaparlar.
  • Belediyede bulunan herkes başkan İbrahim'in akrabasıdır, bu yüzden belediyede hiçbir iş ve icraat yapılmaz. Bütün akrabalar, hiçbir bilgisi olmamasına rağmen belediyenin müdürlüklerine atanmıştır. İbrahim oy kaybeder ve toplantı boyunca çözüm bulmaya çalışır fakat hiçbir şey bulamaz.
  • Bir tartışma programında konu küresel ısınmadır. Mesut, Hüseyin'i küresel ısınma olduğuna dair bilimsel kanıtlar ile ikna etmeye çalışır, Hüseyin ise ''küresel ısınma varsa neden benim her yıl ödediğim doğalgaz faturasının miktarı artıyor'' gibi savunmalar yapar.

Yorumlar (0)