İbo Show kaldığı yerden devam edecek

TV 06.10.2020, 09:27 06.10.2020, 13:05
İbo Show kaldığı yerden devam edecek

Star, yeni sezonda milyonların özlediği ‘İbo Show’u, 9 yıllık aradan sonra yeniden ekrana getiriyor. Talihsiz olayın yaşandığı o gece, ‘İbo Show’un konukları olan Kutsi ve Deniz Seki, yıllar sonra yeniden ‘nerede kalmıştık?’ diyerek ilk bölümün açılışını yapıyor. Daha önce hiç konuşulmayanların konuşulacağı bu programda, hasret kaldığınız o ses, yıllar sonra yeniden daha gür çıkacak. 

Perde kapandığı yerden yeniden açılıyor ve tam 9 yıl süren hasret, Star ekranlarında son buluyor. Poll Production ve Global Medya’nın yapımcılığında hazırlanan ‘İbo Show’, milyonları ekrana kilitleyecek çok özel bir bölümle geliyor. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, seyirciyi yıllar önceye götürüyor ve daha önce hiç kimsenin konuşmadığını konuşuyor. “O gece neler yaşandı?, En çok neyi özledi?, Cano’ya ilk sözleri ne oldu?, Uzun bir aradan sonra ilk hangi şarkıyı söyledi?” gibi daha bir çok sorunun cevabını bulacağınız bu tarihi program, geçmişin izini sürerek kapanan perdeyi yeniden açacak!

İbrahim Tatlıses’in 9 yıl önce son bölüm konukları olan Deniz Seki ve Kutsi’de bu çok özel programda yerini alıyor. Son bölümün konukları bu kez ilk bölüm konuğu oluyor ve unutulmaz bir geceye imza atıyor. Bu muhteşem kadronun yıllar süren hasreti ise milyonların önünde son buluyor. Daha önce hiç konuşulmayan anılar, yıllar süren hasretin altındaki gözyaşları bu programla birlikte hafızalara kazınacak.

Aradan geçen yılların ardından İbrahim Tatlıses’in yeniden ekrana dönmesini büyük sevinçle karşılayan Deniz Seki ve Kutsi, çok anlamlı bir hediye ile duygularını ifade etti. Yanlarında getirdikleri dev nazar boncuğunu Tatlıses’e veren Deniz Seki ve Kutsi, güçlü bir başlangıç dilediklerini ilettiler.

Yorumlar (0)
19°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori çiftin hangisi?
Senin favori çiftin hangisi?