Işıl Yücesoy Benimle Söyle'de

TV 27.06.2020, 13:14
Işıl Yücesoy Benimle Söyle'de

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, popüler şarkı yarışması “Benimle Söyle”, bu akşam saat 20.00’de Fox TV izleyicilerine yine keyif dolu anlar yaşatacak. Enis Arıkan’ın sunuculuğunu üstlendiği yarışmanın konuğu oyuncu Işıl Yücesoy olacak. Birbirinden renkli anlara sahne olan program, izleyicilere adeta bir müzik şöleni sunacak.

Dansçılardan türkücülere, stilistlerden şan eğitmenlerine kadar kendi alanında uzmanların yer aldığı 100 kişilik “Benimle Söyle” jurisi müzik öğrencileri, öğretim üyeleri, müzisyenler ve şov dünyasının tüm kesimlerinden oluşuyor, bu sıra dışı yarışma müzik tutkunlarını ekrana kilitliyor!

Programda yarışmacılar performanslarıyla karşılarındaki 100 kişilik jüriyi etkilemek, ayağa kaldırarak kendilerine eşlik ettirmek için çaba gösteriyorlar. Gecenin en çok sayıda jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacısı finale kalmaya hak kazanıyor. İkinci ve üçüncü olan yarışmacılar ise, kendi aralarında tekrar mücadele ediyorlar ve kazanan, birinciyle birlikte finalist olabiliyor.

Yorumlar (0)
20°
açık
Günün Anketi Tümü
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!