Kanada'nın en büyük hırsızının hikayesi bu akşam ekranda olacak

TV 06.01.2024, 14:50
Kanada'nın en büyük hırsızının hikayesi bu akşam ekranda olacak

Mel Gibson, Josh Duhamel, Elisha Cuthbert gibi isimlerin rol aldığı Bandit, Kanada'nın en büyük hırsızı haline gelen Amerikalı Gilbert Galvan Jr.'ın gerçek hikayesini konu ediyor.

Bu akşam saat 22.15'te Kanal D'de olacak filmde, Robert hapishaneden kaçan suçludur. Adamın hapse girmesinin arkasında oldukça fazla suç yatmaktadır. Robert hapishaneden kaçmayı başardıktan sonra sınırı da geçer burada rahat bir şekilde yaşamaya başlamak ister. Kaçtıktan sonra Kanada’ya giden Robert burada kendisine yeni bir kimlikte çıkarmıştır.

Robert burada yeni bir yaşama başladığına etrafındaki çoğu kişiyi ikna etmiştir. Ama peki bu gerçekten doğru mudur? Dışardan görünen şey Robert’ın bir kadına âşık olup onunla evlendikten sonra düzgün bir hayata başladığı ve aynı zamanda da artık bir güvenlik danışmanı olarak çalışmaktadır. Ama dışardan görünenler bu iken Robert eski hayatına devam edip suç işlemeye devam etmiştir. Bu şekilde dışarıya kapalı bir yaşam sürerken toplam 59 banka ve kuyumcu daha soymayı başarmıştır. Robert bir gün bu karmakarışık hayatına devam ederken Tommy isimli adamla tanışır. Tommy ile tanışması Robert’ın hayatını daha da karmaşıklaştır.

Yorumlar (0)