Oluversin Gari film serisinin ilk bölümü beğeni topladı

TV 07.07.2021, 14:45
Oluversin Gari film serisinin ilk bölümü beğeni topladı

Oluversin Gari film serisinin ilk bölümü “Aşk Oluversin Gari” dün akşam FOX ekranlarında seyirciyle buluştu. Ekip ve oyuncular çekimlerin yapıldığı Muğla Milas’da ilk filmi birlikte izledi. Kahkahaların havada uçuştuğu izlemede, oyuncuların heyecanı objektiflere yansıdı.

Sosyal medyada da çok konuşulan film için; “Ege projelerini daha çok ekranda görmek istiyoruz, uzun zamandır bu kadar gülmemiştim, umarım tat bırakan işler arasında en kısa zamanda yer alır” yorumları yapıldı.

“Oluversin Gari” film serisinin ikinci bölümü olan “Sağlık Oluversin Gari”nin tanıtımı izleyiciyle buluştu. “Sağlık Oluversin Gari”, 13 Temmuz Salı saat 20.00’de TV’de ilk kez FOX’ta. Yapımcılığını Juli Sanat’ın, yönetmenliğini Hasan Doğan'ın üstlendiği “Oluversin Gari” film serisinin senaryosunu Murat Gürvardar kaleme alırken, müziklerini ise Barış Aryay besteliyor.

Arkeolog olan Güney (Birand Tunca), babası Salih’in (Suat Sungur) tarihi bir alanda otel yapacağını öğrenmesiyle Sahilköy’e doğru yola çıkar. Otel yapımını durdurmak için araştırmaya başlayan Güney, köyde kendisi gibi otel yapımına karşı olan aktivist Derya (Aslıhan Malbora) ile tanışır. Otel arazisini almak ve kazıya başlamak için rüşvetten, usulsüzlüğe her türlü dalavereye hazır olan Salih için işler, oğlunun Sahilköy’e gittiğini öğrenmesiyle karmakarışık olur. Köyde varlığından şüphelendiği bir antik kentin izini süren Güney, kendini bir anda aşkın içinde bulur ama eski sevgilisi Seda’nın (Tuğba Melis Türk) ve köyde hazine arayanlarla otel yapılmasını isteyen köylülerin arasında kalır.

Yorumlar (0)
29°
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?