"Otel Artemis" TV'de ilk kez atv'de!

TV 11.01.2022, 11:21 12.01.2022, 09:42
"Otel Artemis" TV'de ilk kez atv'de!

Yönetmenliğini Drew Pearce'in yaptığı Jodie Foster, Sofia Boutella, Dave Bautista gibi ismlerin rol aldığı "Otel Artemis" bu akşam TV'de ilk kez atv'de olacak. 

Saat 20.00'de yayınlanacak filmde, ‘Hemşire’ olarak tanınan Jean Thomas gündüzleri yasal mesleğiyle ilgilenirken, aynı zamanda Los Angeles’ın en azılı suçluları için de gizli bir hastaneyi yönetmektedir. Suikastçılar, silah kaçakçıları, hırsızlar ve gangsterlerin hizmet aldığı hastane son teknoloji cihazlarla doludur.

Hastaneye gelen bir hastaya üç boyutlu yazıcılar ile yeni bir karaciğer yapılabilir veya hastanın vücuduna nanorobotlar enjekte edilebilir. Ancak Los Angeles sokaklarında şiddetli bir isyan çıktığı gün hastanede işler karışır.

Efsanevi mafya babası Orian Franklin acil bir müdahale için hastaneye gelir fakat ardından gelen Niagara'nın niyeti barışçıl değildir. Hastanedeki ‘hastalar’ arasında gerilim tırmanırken, Hemşire acil servisteki herkesin hayatını tehlikeye atabilecek bir karar verir. Şehirdeki suçluların güvenli sığınağı olan yer artık onlar için en tehlikeli yerdir.

Yorumlar (0)