“Seneye Bu Zamanlar” bugün başlıyor

TV 04.08.2021, 11:46 05.08.2021, 10:07
“Seneye Bu Zamanlar” bugün başlıyor

TRT 1’in yeni programı “Seneye Bu Zamanlar bu akşam ilk bölümüyle başlıyor. Haftada iki gün yayınlanacak olan “Seneye Bu Zamanlar”, her Çarşamba saat 22.15’de, her Pazar günü ise saat 20.00’de ekranlara gelecek..

Çekimleri uzunca bir süredir devam eden ve ses getirecek olan programın sunuculuğunu ünlü aktör Kerem Alışık gerçekleştiriyor. Bugüne kadar oyunculuk dışında gelen hiçbir teklife sıcak bakmayan Türk sanat dünyasının dev ismi Kerem Alışık bu projeyle ekranlara geliyor.

Saniyeler İçerisinde Geçen Bir Yıl…

Program, gerçek kişilerin kendileri için koydukları hedefleri bir sene içerisinde gerçekleştirmelerini konu ediniyor. Birbirinden farklı gerçek hayat hikayelerinin konu edildiği programda katılımcılar, stüdyoda bulunan bir kapıdan geliyor ve “Seneye Bu Zamanlar” kendi hayatına dair gerçekleştirmek istediği hedefini anlatıyor. Katılımcı aynı programda, ikinci kapıdan tekrar stüdyoya geldiğinde aradan bir yıl geçmiş oluyor. İkinci kapı açıldığında katılımcının hedefine ulaşıp ulaşamadığını görmek üzere tüm Türkiye merakla bekliyor…

Yorumlar (0)
22
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında favori kadın dizi karakterin hangisi?
Yaz ekranında favori kadın dizi karakterin hangisi?