Show Ana Haber açılışını Demet Evgar yaptı!

TV 08.03.2024, 23:59 09.03.2024, 00:14
Show Ana Haber açılışını Demet Evgar yaptı!

Show TV’nin ‘Bahar’ dizisiyle milyonları ekran başına kilitleyen ve 2022 yılında dünyada Nicole Kidman, Emma Watson ve Anne Hathaway gibi önemli isimlerin ardından UN Women’ın Türkiye’de ilk İyi Niyet Elçisi olarak seçilen ödüllü oyuncu Demet Evgar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde büyük bir sürprizle izleyiciler karşısına çıktı. UN Women’ın bu seneki Dünya Kadınlar Günü temasını çarpıcı bir sunumla ekranlara taşıyan Evgar, Show Ana Haber bülteninin açılışını yaptı. 

Show TV’nin reyting rekorları kıran ‘Bahar’ dizisinin başrol oyuncusu Demet Evgar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde büyük bir sürprize imza attı. Bu tarihte Show Ana Haber spikerliğini devralarak bültenin açılışını yapan Evgar, içinde eksik kelimeler bulunan ve anlaşılmaz ilk haber metnini okuyarak izleyicileri şaşırttı. Bu açılışın ardından haberin tamamını okuyarak bir önceki okuduğu haberdeki eksik kelimeler gibi kadını da hayatın her alanında eksilttiğimizde, görmediğimizde ve yok saydığımızda yaşamın ne kadar anlaşılmaz ve eksik kalacağına vurgu yapan Evgar, UN Women’ın bu seneki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü temasını paylaşarak önemli bir kampanyayı başlattı. Kampanya kısa sürede viral oldu ve etkileşim kazandı.

Demet Evgar, her salı akşamı Show TV‘de ‘Bahar’ın yeni bölümleriyle milyonlarca insanın evine konuk olmaya devam ederken; Birleşmiş Milletler Kadın Birimi İyi Niyet Elçisi olarak da birbirinden anlamlı projelerin yüzü ve sesi olmayı sürdürecek.

İşte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Show Ana Haber’in açılışını Demet Evgar’ın yaptığı anlar;

https://youtu.be/-knLQX2n2EU?si=VC13nGMr_epuxbjE

-

-

Yorumlar (0)