TRT Müzik’ten Gazze için yardım çağrısı yükselecek

TV 19.12.2023, 12:43 19.12.2023, 16:43
TRT Müzik’ten Gazze için yardım çağrısı yükselecek

TRT Müzik, Gazze için yapılacak barış çağrısına tercüman olacak özel bir programa ev sahipliği yapacak. Türkiye’den ve dünyadan birçok sanatçının katılımı ile gerçekleşecek “Gazze İçin Ben de Oradayım” isimli programı, yarın akşam saat 20.00’de canlı yayınla TRT Müzik ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Sevilen sanatçılar, Gazze'de yaşananlara tepki göstermek ve ‘artık dur’ diyebilmek için anlamlı bir programa imza atacaklar. Okan Bayülgen ile Fulya Öztürk’ün sunuculuğunu yapacağı program, Gazze için ateşkes umudunu yeşertecek. “Gazze İçin Ben de Oradayım” programı, yarın akşam saat 20.00’de canlı yayınla TRT Müzik ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Gazze’de yaşanan acı adeta dile gelecek

Sanat Hayattır Derneği tarafından hazırlanan program, yarın akşam AKM Tiyatro Sahnesi'nden canlı yayınla TRT Müzik ekranlarına taşınacak. Programda sahne alacak sanatçıların yanı sıra, sevilen pek çok isim de geceye canlı bağlantı ile katılacak. Gecede yer alacak sanatçılar arasında; Yavuz Bingöl, Emel Mathlouthi, Alim Qasımov, Azerin, Antakya Medeniyetler Korosu, Fahir Atakoğlu, Elif Buse Doğan, Sinan Akçıl, Ercan Saatçi, Özhan Eren, Ahmet Koç, Orhan Hakalmaz, Ali Mahzuni, Yiğit Mahzuni, Aykut Arslan, Audrey Wozniak, Oktay Üst ve İbrahim Sadri gibi isimler bulunuyor.

Bu anlamlı gecenin tüm bilet ve SMS geliri, “Sanat Hayattır Derneği” tarafından, KIZILAY aracılığıyla Gazze'ye bağışlanacak. İstanbul AKM Tiyatro Sahnesi’nde gerçekleşecek “Gazze İçin Ben de Oradayım” programı, yarın akşam saat 20.00’de canlı yayınla TRT Müzik’te.

Yorumlar (0)