“Vay Halime” bu akşam TV'de ilk kez ekrana geliyor

TV 02.06.2021, 15:01
“Vay Halime” bu akşam TV'de ilk kez ekrana geliyor

Yönetmenliğini Semra Dündar’ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Hüsnü Şenlendirici, Sera Tokdemir, Sinan Bengier, Canan Karanlık, Mustafa Şen ve Volkan Baş’ın yer aldığı “Vay Halime” filmi saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.

TV’de ilk kez yayınlanacak olan filmde; Tefeciden aldığı yüklü miktar borç yüzünden, müzisyenlik, figüranlık, bulaşıkçılık, garsonluk gibi türlü işlerde gece gündüz ve uykusuz kalarak çalışan Murat, yine de borcunu zamanında ödeyemeyince doktor rolünde figüranlık yaptığı setten üzerindeki beyaz önlükle kaçmak zorunda kalır. Kaçarken saklandığı kamyonda uyuyakalan Murat sabah gözünü Muğla’nın bir köyünde açar.

Bu köyde, muhtar başta olmak üzere köylüler de kendisini üzerindeki önlükle doktor sanınca Murat bir süreliğine peşindeki tefeciler yüzünden burada kalıp saklanmaya ve doktorculuk oynamaya karar verir. Ancak bu planı bir tek şey bozar. O da köylü güzeli Halime’dir. Murat köyde kariyerli bir işi, huzuru ve aşkı bulmuşken tefeciler onu rahat bırakmazken bir yandan aşk dolu bir yandan da komik ve macera dolu olaylar birbirini izler…

Yorumlar (0)
23°
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori çiftin hangisi?
Yaz ekranında senin favori çiftin hangisi?