"Yarının Sınırında" bu akşam Star TV'de izleyiciyle buluşuyor

TV 20.10.2020, 10:15 20.10.2020, 12:44
"Yarının Sınırında" bu akşam Star TV'de izleyiciyle buluşuyor

Başrollerini Tom Cruise, Emily Blunt ve Charlotte Riley'nin paylaştığı "Yarının Sınırında" bu akşam saat 20.00'de Star Tv'de olacak. Filminin yönetmenliğini Doug Liman üstleniyor. Aksiyonun eksik olmayacağı filmde; yakın gelecekte dünyadaki hiçbir askeri gücün yenemeyeceği uzaylı bir ırkın dünyaya saldırması konu alınıyor.

Yakın gelecekte dünyayı ele geçiren Mimics adlı uzaylı birliği, birçok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletir. Dünyada hiçbir ordu, onların hızına, silahlarının gücüne ve de en önemlisi telepati yoluyla emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz.

Artık dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmek durumundadır ve bu güç birliği dışında ikinci bir şansları yoktur. Subay Bill Cage daha önce bu savaşlardan hiçbirine katılmamış tecrübesiz bir askerdir ve atıldığı yeni görevi onun için bir nevi intihar anlamına gelmektedir. Beklenen olur; Cage dakikalar içerisinde öldürülür... Fakat bu bir sonu değil, yeni bir başlangıcı doğurur.

Cage, sıradışı bir şekilde cehennem gibi bir günde uyanır, kendini kırılması zor bir döngünün içerisinde bulur. Buna göre her seferinde ölüp sonrasında yeniden dirilip aynı savaşı bir kez daha tekrarlamak zorundadır. Her geri dönüşünde daha güçlü, daha zeki ve Mimics'lerle daha kolay başa çıkabilir hale gelse de kendine verilen iş dünyanın en zorlu görevidir.

Yorumlar (0)
20°
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori çiftin hangisi?
Yaz ekranında senin favori çiftin hangisi?