Yeni trend İbo Show!

TV 30.11.2020, 09:23 30.11.2020, 15:49
Yeni trend İbo Show!

90'lı yıllarda başlayan serüvenle Türkiye'nin tüm yıldızlarını her hafta evlerimize misafir eden İbrahim Tatlıses; izleyicisine uzun yıllar ''İbo Show'' ile canlı canlı müzik şöleni yaşattı ve şimdilerde birbirinden değerli konuklarıyla her hafta aynı duyguları yaşatmaya kaldığı yerden devam ediyor.

Yılların hasreti sona erdi ve ''İbo Show'' kaldığı yerden bomba gibi devam ediyor. “İbo Show”, bu hafta Kibariye, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici ile izleyicisinin yüreğine dokunarak canlı müziğe doyurdu.

Kibariye’nin güçlü ve eşsiz yorumu İbrahim Tatlısesi ağlatırken, imparatorun arabeskin prensi dediği Hakan Altun’da program boyunca unutulmaz dakikalara imza atarak kulaklarımızın pasını sildi.

YouTube'da Poll Production ve Wediacorp Music iş birliğiyle yayınlanan program Türkiye'de 1’inci sıraya oturarak 3 hafta boyunca YouTube Trendler listesinden inmedi.

Televizyonun yanı sıra YouTube'a da damgasını vuran ''İbo Show'' her hafta birbirinden değerli konuklarıyla İbrahim Tatlıses ve Poll Production YouTube kanalında evlerimize konuk olmaya devam edecek.

Yorumlar (0)
22°
açık
Günün Anketi Tümü
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!