Yıllar sonra karşı karşıya gelen baba oğulun yüzleşmesi

TV 17.09.2022, 16:14
Yıllar sonra karşı karşıya gelen baba oğulun yüzleşmesi

Show TV’nin Ahu Sungur’un sunumuyla ekrana gelen programı Bir Şansım Olsa’nın yeni bölümünde; Anıl Bey ile kendisine 19 yıldır düzenli olarak para yollayan Adem Bey’in hikayesini izleyeceksiniz.

Önce babasını, ardından da annesini kaybeden Anıl Bey’in 16 yaşından beri kız kardeşiyle hayatta kalmaya çalıştığını, annesinin vefatından sonra düzenli olarak para almaya başladığını öğreneceksiniz. Anıl Bey, kendisine para gönderen bu kişiyle yüzleşmek istemektedir. Parayı gönderen Adem Bey, Bir Şansım Olsa masasına gelince şoke eden gerçekler açığa çıkacak. Adem Bey, Anıl’ın ve kız kardeşinin kendi çocukları olduğunu söyleyecek.

Adem Bey’in yıllar önce Anıl’ın annesi Ayşe Hanım’la evlenmek istediği ancak aile baskısı sebebiyle ayrıldıkları ortaya çıkacak. Adem Bey’den yaşananları, iki çocuğu olduğunu öğrendikten sonra neler düşündüğünü dinleyeceksiniz.

Yıllar sonra karşı karşıya gelecek olan baba oğulun yüzleşmesine tanıklık edeceksiniz.

“Bir Şansım Olsa” 18 Eylül Pazar günü saat 13.00’te Show TV’de!

Yorumlar (1)
Gamze 6 gün önce
Şu an izliyorum ve ağladım gerçekten çok ama çok acı ağır bı olay ama bı şekilde adem beyin eşine ve çocuklarına sahip olması gerekirdi polis jandarma var bu ülkede bu işler bu kadar basit olmamalı kurgu mu gerçek mi bilemiyorum ama zor