"Ekonomik kriz henüz başlamadı"

Instagram'da canlı yayının konuğu olan eğitmen ve astrolog Öner Döşer pandemi döneminde yükselişte olan meslekleri yazdı.

ASTROLOJİ 23.06.2020, 16:51
"Ekonomik kriz henüz başlamadı"

Ünlü astrolog Öner Döşer Instagram'da Beste Kurtoğlu’nun canlı yayınına konuk oldu. Çarpıcı açıklamalar yapan Döşer 2020 yılıyla kapitalizmin sonuna gelindiğini, ekonomik krizin henüz tam olarak başlamadığını, etkilerin önümüzdeki günlerde çok daha etkili bir şekilde görüleceğini ayrıca 2023’e kadar tüm dünyada ekonomik krizin başgöstereceğini ifade etti.

Öner Döşer, bankacılık, ağır sanayi, metal sanayi gibi mesleklerin etkisinin azalacağını, e-ticaret,e-ticarete bağlı çalışan hukukçu, finansçıların tercih edileceğini, hukuki konulara fazlasıyla ihtiyaç duyulacağını, siber, banka güvenlik sistemleri, sosyal medyayla ilişkili mesleklerin, yazılımcıların, data-veri meslekleri ve veri tabanı yöneticiliğinin yükselişte olduğunu ifade etti.

Tarım gıda sanayi, organik tarıma yatırımlar, tıbbi malzemelere yatırımlar önem arz edecek. Döşer'e göre online eğitim, online dergicilik, uzaktan enerji çalışmaları, emlakta online hizmet, sanal festivaller, sanal fuarlar, sanal marketler ön planda olacak.

"Bu sürece ayak uydurmak mühim.. henüz virüs bitmedi" diyen Öner Döşer bitse de 4 ayaklı hayvanlardan gelecek salgınlar veya ayaklanma, isyan, eylem, savaş meseleleri sebebiyle yine bir müddet daha evlerde olma durumunu öngördüğünü ifade etti.

Yorumlar (0)
24°
açık
Günün Anketi Tümü
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!