"Hadise, Murat Boz ve Ebru Gündeş evlenecek!"

ASTROLOJİ 15.11.2022, 13:17 16.11.2022, 12:36
"Hadise, Murat Boz ve Ebru Gündeş evlenecek!"

ABD eski Başkanı Donald Trump’ın yaşam koçluğunu ve astrolog olarak danışmanlığını yapan, isabetli öngörüleriyle çok konuşulmasıyla dünya çapında bir şöhreti yakalayan Michaela Astro, Türkiye'deki magazin dünyasını astrolog yönüyle değerlendirdi.

Magazin dünyası ile alakalı Can Yaman; Türkiye’nin önde gelen ailelerinden birinin kızıyla evleniyor, maalesef buna genç kızlar çok üzülecek, biraz hayran kaybı yaşayacak doğruyu söylemek gerekirse, Seda Sayan, en geç 2023 Mayıs ayına kadar boşanacak. Hadise; yeniden aşık olup, hamile kalıp, yıldırım nikahıyla sürpriz bir şekilde evlenecek ve bu isimde magazinden tanıdığımız biri olacak. Ebru Gündeş; mayıs ayından sonra yepyeni bir ilişkiye yelken açıp mutlu bir evlilik yapacak. Sibel Can; malum beyefendiyle yaz aylarında aile arasında yapacağı törenle sürpriz bir şekilde evlenecek. Hülya Avşar, da bomba bir ilişkiye yelken açıyor, Fakat bu henüz bilinmemekte, yılbaşında sevgilisiyle yakalanacak, bu seferki ilişkisi çok ciddi ve evliliğe gidecek.

Megastar Tarkan; maalesef boşanacak. Ajda Pekkan; yurt dışında tedavi görecek, kalçasındaki kırığın tedavisi için uzun süre İsviçre’de bir klinikte kalacak. Demet Akalın için de ayrılık sinyalleri çalıyor, Demet işiyle ve kariyeriyle bomba işlere imza atıp sahnelere ve ekranlara dönecek, Madden ve manen zirveyi görecek, bu yıl en çok Demet Akalın’ı güldürecek. Alişan’da eşiyle ayrılacak ve bundan sonra tek aşkı işi olacak. Bülent Ersoy; sürpriz bir şekilde kendinden 40 yaş küçük bir gençle evlenip Türkiye’nin ve magazinini gündemine oturacak. Murat Boz’u bu yıl baş göz edeceğiz gibi ön görüleriyle önümüzdeki yıl için şaşırtan yorumlar yaptı.

Yorumlar (0)