Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları

ASTROLOJİ 25.07.2022, 11:54 26.07.2022, 15:15
Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları

25 – 31 Temmuz haftalık burç yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. 

Koç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, hızlı, iletişimi yüksek haftalardan bir tanesi başlıyor. Aile hayatınızda huzuru ve mutluluğu sağlayabilirsiniz. Aile hayatınız için yapacağınız harcamaların da yüksek olduğunu göreceksiniz bu hafta genelinde. Bazı noktalarda gerginlikler ve kızgınlıklar da yok değil. Aşıksanız, hayatınızda bir insan varsa ya da çocuğunuzla ilgili konularda agresif, sinirli ve gergin olma olasılığınız yüksek. Spekülatif alanda birtakım yatırımlarınız varsa Salı günü dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Çok çabuk sinirlenecek çok çabuk yelkenleri suya indireceksiniz.

Perşembe günü bir yeni ay var bu yeni ay Aslan burcunda Koç ve yükselen Koçların aşk evinde gerçekleşiyor. Aşkta kendinizi göstermek isteyeceğiniz ya da yaptığınız işlere aşkla sarılacağınız bir Yeni ay yaşayacaksınız. Çocuğunuzla, aşk hayatınızla ilgili verilmesi gereken önemli kararlar devreye girerken eğer yeni evliyseniz çocukla ilgili konu ve olaylar bu dönemde hızlanabilir. Eğitim, hobiler, sportif faaliyetler size keyif veren konu ve olaylar sanatsal ve kreatif işlerinizde önemli adımlarınızı devreye koyabilirsiniz.

Bu hafta bir yandan girişimlerinizi hızlandırmak isteyecek bir yandan üzerinizde bu cesareti görecek ama diğer yandan çok çabuk tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Gerginliklerinizi iyi kontrol edin, bu gerginlikler parasal konularda olacak. Hafta sonuna doğru hayata olumsuz gözlerle bakmamaya özen gösterin. Sosyal çevre alanlarınızdaki kısıtlanmalar bazı arkadaşlarınızla aranızda yaşadığınız durum ve olaylar üzerinizde baskı yaratabilir.

Boğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, parasal işlerinizi organize ederek haftanıza giriş yapıyorsunuz. Bu alanda hızlı haberler gündeme gelecek. Yakın çevrenizdeki insanlara bu aralar minnet, şefkat dolu olabilirsiniz. Onlara yapacağınız harcamaların da yüksek olacağını fark edecek ya da onların hayatında, kariyerlerinde, iş hayatlarında yaşadığı bir mevzuyla hafta başında fazlasıyla ilgili olacaksınız. Üzerinizde fazla gerginlik olabilir, aile hayatınızdaki konuşmalarda ben bilirim tavrından mümkün olduğunca uzak durun çünkü harekete geçmek isteyeceksiniz ama ailenizdeki insanlardan bazı noktalarda onay ya da destek almak çok da kolay olmayacak. Öfkenizi, biriktirdiğiniz her şeyi ailenizde kim varsa, bu eşiniz, sevdiğiniz insan olabilir ya da anne ve babanız olabilir, ailenizde kiminle berabersiniz bu hafta onlara karşı patlama olasılığınız yüksek görünüyor. Salı ve cuma günleri bu anlamda sizi çok da desteklemiyor.

Perşembe günü Aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Ailevi konular eviniz ve yuvanıza dair verilmesi gereken önemli kararlar varsa Perşembe gününden önce karar vermemeye özen gösterin. Perşembe günü burada bir yeni ay yaşansın ondan sonraki 15 gün boyunca emlak, alım-satım, kiralama ailevi konularda atılacak adımlar, taşınma ile ilgili işler, yer değiştirme ya da kiralama ile ilgili işler gündeminize yerleşebilir. İşte bütün bunları Perşembe gününden sonra yapmaya özen gösterin. Kariyer hayatınızda üzerinizde bir baskı hissediyor olabilirsiniz bu baskının artacağı zamanlara doğru gidiyorsunuz. Bu baskının aile ortamlarınıza gölge düşürmesine izin vermeyin ve aile ortamlarınızda mümkün olduğunca sağlığınıza özen gösterin.

İkizler Burcu:

İkizler ve yükselen İkizler, bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Kendi istek ve beklentilerinizi ön plana çıkaracaksınız. Kafanıza göre hareket etme olasılığınız yüksek. Bu haftanın geneline baktığımızda sinirsel gerginliklerinizi iyi kontrol etmeniz gerekiyor. Beklenmedik durumlara açık olacaksınız. Hiç beklemediğiniz yerlerden size karşı yapılacak bazı haksızlıklar sizi biraz zorlayabilir ve bilinçaltınızda hiç güvende hissetmeyebilirsiniz.

Yakın çevrenizdeki insanlarla tartışmaya girmemeye ve yakın çevrenizdeki insanlara ben bilirim tavrınızı çok fazla göstermemeye çalışın. Sıkılganlıklarınız yüksek olacak, bilinçaltınızda hızlı açılımlar devreye girebilir ama yabancı yerlerde dolaşıyorsanız özellikle hastane, hapishane gibi yerleri ziyaret edeceksiniz mümkün olduğunca dikkatli olmaya da özen gösterin.

Bu hafta biraz gerginliklerle dolu bir hafta ama perşembe günü hayatınız yenileniyor. Siz de bu yenilenmeyi yakın çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Akrabalar, kardeşler, iletişimsel işler, gelecek planları, eğitime dair verilecek önemli kararlar gündeme gelirken bu alanda başlatmak istediğiniz ne varsa bütün bunları perşembe günü oluşacak yeni ay ile hareketlendirebilirsiniz. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya, lojistik, ulaşım, eğitim ile ilgili konularda verilecek önemli kararlar öne çıkıyor. Akrabalarınızın hayatında verilecek kararlar önemli olabilir bu yeni ay zamanı. Hem bir yanda burada önemli açılımlar yaşayacaksınız ama diğer taraftan etrafınıza patlamaya hazır bir bomba gibi de davranabilirsiniz. Zaman zaman yönünüzü bulmakta da zorlanabilirsiniz. Önemli gelişmeler yurt dışı bağlantılı işlerden yana karşınıza gelebilir. Ruhani ya da spiritüel alanda açılımlar yaşamaya meyilli olacaksınız.

Pazar günü fikirsel olarak olumsuzluklardan uzak durun. Yakın çevrenizdeki insanların hayatında da önemli olayların devrede olduğunu görebilirsiniz. Jüpiter de geriliyor Jüpiter’in gerilemesi arkadaş çevreniz ve sosyal çevre alanlarınızda hızlıca giden konuların şimdi ele alınması gerektiğini sizlere anlatacak.


Yengeç Burcu:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, haftaya biraz isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz ama hemen Pazartesi akşam saatleri itibariyle birkaç gün boyunca kendi istek ve beklentileriniz daha fazla önemli olurken biraz rahatlayabilirsiniz. Kariyer ve mesleğinizle alakalı konularda bu aralar her şeyi gözünüzde büyütme enerjiniz yüksek diğer taraftan güzel sonuçlarla da karşılaşma olasılığınız var. Bu hafta para ile ilgili konularda gerginliklere dikkat edin. Arkadaşlarınız ve çevrenizle iş yapıyorsanız onlarla olan bağlantılarınızda zaman zaman gerginliklere, rekabete, çekişmelere açık olabilirsiniz. Hızlı, ani, beklenmedik çevre değişimleri, hareket ve davranış değişiklikleri hem kendinizi güvende hissetmemenize aynı zamanda sizinle iş yapan insanların da kendisini güvende hissetmemesine neden olabilir, bu hafta en çok bu konuya dikkat edin.

Aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve para evinizde oluşacak. Para ile ilgili konularda verilmesi gereken önemli kararlar varsa perşembe günü oluşacak yeni ay sonrası 15 gün boyunca destekli olacaksınız. Diğer taraftan perşembe günü Jüpiter gerilemeye hazırlanacak, kariyer alanlarınızda elde ettiğiniz fırsatları şimdi sindirme ve bu fırsatları tekrardan gözden geçirme zamanı. Bu yüzden kariyer ve iş hayatınızda hızlı gelişmeler olduysa bu dönemde işlerinizin artık biraz daha yavaşlamaya başladığını görebilirsiniz. Ama kötü bir şey değil bu sadece durum ve olayları çok daha net bir şekilde gözden geçirmeniz için karşınıza gelecek bir durum. Sinirsel gerginliklerinizi özellikle sosyal çevrelerde iyi kontrol edin, olumsuzluklardan mümkün olduğunca uzak durun. Hafta sonu para ile ilgili konularda hayata bakış açınız biraz olumsuz olabilir.

Aslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, sosyal çevre alanlarınız, arkadaşlık ilişkileriniz önemli, bu hafta bu etkilerle başlıyor ve bu hafta perşembe günü sizin burcunuzda bir yeni ay gerçekleşiyor. Hayatınıza dair başlatmak, adım atmak istediğiniz ne varsa bu yeni ay sizin yeni ayınız bu yüzden bu yeni ayı lütfen iyi kullanın 15 gün boyunca. Bir işi mi başlatacaksınız, bir yerden bir yere mi taşınacaksınız, evlenmeye mi karar verecekseniz kafanızda ne plan varsa bu planları hareketlendirmek aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Sinirsel gerginlikleriniz çok yüksek çünkü kariyer ve meslek alanlarınızda hızlı, ani, beklenmedik gelişmeler altındasınız ve bir yandan da hiçbir koşulda toplum önünde kalabalık yerlerde ve iş hayatınızda kendinizi güvende hissetmiyorsunuz. Yine bu alanlarda oluşacak ya da yaşanacak önemli, hızlı, beklenmedik olaylar sizi sinirli agresif ve gergin yapabilir çok çabuk plan değiştirebilirsiniz ve planlarınıza uymayan insanlara çok çabuk sinirlenebilirsiniz.

Perşembe günü Yeni ay gerçekleşsin ondan sonraki dönem kararlarınız için size doğru adımlarla ilerlemenizi gösterecek. Hafta sonu ikili ilişkiler ve özel hayatınıza gerginliklerinizi taşımayın. Bu ara her şey üstünüze geliyor olabilir bu da yaşadığınız bütün zorlukları sevdiğiniz insana aktarma ya da ondan beklediğiniz desteği görememenize neden olacak. Seyahatler, yabancı insanlardan alınacak haberler, çalışıyorsanız bu alanda size gelecek bilgiler, işte bu hafta bu noktalarda hayat size gülümseyecek.

Başak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, kariyer ve meslek alanlarınızda hızlı gelişmeler var ve bu hafta bu gelişmelerde almak istediğiniz önemli haberler olacak. Diğer taraftan perşembe günü Aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek bu Yeni ay diğer burçlara göre hiçbir şekilde hareket etmemeniz gerektiğinin altını ısrarla çiziyor. Arkadaş çevrenizden göreceğiniz sürpriz destekler sizi çok mutlu edebilir yine arkadaşlarınızla girişeceğiniz işlerde parasal yönden kendinizi mutlu ve iyimser görebilirsiniz. Ama bu hafta bazı konuları gözünüzde fazlasıyla büyütecek seyahatlerde, tatilde ya da hukuki alanda, yurt dışı bağlantılı işlerde sinirli, agresif ve gergin olacaksınız. Ticari faaliyetle uğraşıyorsanız bu alanda da gerginliklerden mümkün olduğunca uzak durun.

Bu aralar her şeyi gözünüzde ve kafanızda büyütme olasılığınız var. İş hayatınızda bazı noktalarda istediğiniz gibi işlerin gitmemesi gerginlikleri iyice tırmandırabilir. Sağlığınıza ekstra özen göstermeyi ihmal etmeyin, sağlığınıza ne kadar yatırım yaparsanız o kadar doğru bir şekilde ilerleyeceksiniz. Olumsuzluklardan uzak durun ve mümkün olduğunca plan yapın.

Terazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, uzaklardan alınacak önemli haberle haftanızı başlatıyorsunuz. Dış ortamlardan gelecek bilgilere ihtiyacınız var ve aldığınız haberlere göre haftanızı şekillendireceksiniz. İş ortamlarınızda güzel gelişmeler var. Ortaklıklar, iş birlikleri ya da hayatınızda bir insan varsa sevdiğiniz insanın ailesiyle bir araya gelme gibi etkileriniz de yüksek olabilir. Ama bu hafta gergin haftalardan bir tanesi. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde para ile ilgili konularda bazı takışmalara, rekabete açık olabilirsiniz. Beklenmedik durum ve olaylar yine hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza gelebilir ya da bazı arkadaşlarınızın hem kariyerinde hem ev hayatında çok zorlandığını fark edebilirsiniz.

Perşembe günü bir yeni ay gerçekleşiyor bu yeni ay sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde oluşacak. Arkadaşlarınızla çevre değişimlerinde bulunmak, işten elde edilen gelirlerinizi hızlandırmak ya da bu alandaki plan ve fikirlerinizi hareketlendirmek anlamında bu yeni ay sizi destekleyecek. Yine önemli gelecek planları, hedeflerinizle ilgili verilecek kararlar bu Yeni ayın ana konularından olabilir. Aynı gün Perşembe günü Jüpiter geri hareketine hazırlanıyor. İkili ilişkiler, evlilik ve özel hayat alanında şanslı etkilere sahip olduğunuz bir dönem ama Jüpiter’in bu alanlarınızda geriliyor olması karşınıza gelmiş fırsatları yeniden ele almanız anlamında size çeşitli olaylar yaşatacak ve siz de nerede neyi yanlış yaptığınızı ya da nerede hangi fırsatı kaçırdığınızı göreceksiniz.

Hafta sonu gireceğiniz ortamlarda sosyal çevrelerde, aktivitelerde, davetlerde, organizasyonlarda olumsuzluklardan uzak durun. Bazı konuların sizi çok çabuk aşağıya çektiğini fark edebilirsiniz.

Akrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, ödemeler, banka işlemleri, borçlar, faturalarla haftanızı başlatıyorsunuz ama bu konularda aklınız iyi de çalışıyor, ne yapılması gerektiğini de çok net bir şekilde göreceksiniz. Eğitim, seyahat, yurtdışı bağlantılı işlerden yana şansınız, destekleriniz kuvvetli. Abartmadan yolunuzda ilerlemeye özen gösterin. Özellikle bir seyahate çıkacaksanız ya da diğer insanları gelecek planlarına dahil edecekseniz mümkün olduğunca gerçekçi adımlarla ilerlemeye çalışın. Tanımadığınız insanların size sempati duyduğunu ve daha az tanıdığınız insanların sizi desteklediğini görebilirsiniz.

Perşembe günü bir yeni ay gerçekleşiyor bu yeni ay sizin kariyer ve meslek alanlarınızda oluşacak. Kariyerinizde ve mesleğinizde önemli bazı planlarınızda hareketlendirmek, kendinize ön plana çıkarmak, yapacaklarınızı ortaya koymak anlamında cesaretli ve cesur ama bazı noktalarda etrafınızdaki insanlarla anlaşamadığınız da bir dönem olacak.

Salı ve cuma günleri yakın çevrenizde kim varsa onlarla bazı gerginliklere ve rekabete açık görünüyorsunuz. Sıkılganlıklarınız yüksek, kimseyi üzmeden yolunuzda ilerleyin, aklınıza gelen ilginç fikirleri size yardım edebilecek insanlarla paylaşmayı da ihmal etmeyin. Olumsuzluklardan mümkün olduğunca uzak durun çünkü ailevi alanda önemli sorumluluklarınız var ve bu sorumluluklar sizi bu sene gerçekten çok fazla sıkıştırdı. İşte bu noktada hafta sonu her şeyi gözünüzde büyütebilirsiniz, olumsuzluklardan mümkün olduğunca uzak durun kendinize ve yapacaklarınıza inanın.

Yay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, özel hayatınızda verilecek önemli kararlar ya da sevdiğiniz insanla yapacağınız planlarla haftanız başlıyor. Sonrasında ise pazartesi akşam saatleri itibariyle birkaç gün boyunca parasal konularla daha fazla ilgili olabilirsiniz. Harcamalarınızın hızlandığı bir dönem ve bu dönem gereksiz yere alışveriş yapmayı en çok seven de siz olacaksınız. Bir yandan para gelecek ama bu gelen parayı da çok çabuk harcayabilirsiniz. Çocuğunuza, aşk hayatınıza, size keyif veren hobilere ya da diğer yeteneklerinize para harcamalarınızın hızlanacağı bir dönem olabilir.

Bu hafta gerginliklerinize dikkat edin, tanımadığınız insanlarla girişeceğiniz ağız dalaşları önemli olabilir. Seyahatlerde ya da araba kullanırken, uzak bir yere giderken ya da sosyal medyada kimseyle çok fazla takışmayın. İş hayatınızda hızlı, ani, beklenmedik durumlar var ve bu durumlara adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi birçok açıdan güvende de hissetmiyor olabilirsiniz özellikle sağlıkla ilgili konularda ki bu sadece sizin sağlığınız olmak durumunda değil, etrafınızda olup biten sağlıkla ilgili dönüp dolaşan bütün bu konuşmalar sizi de fazlasıyla etkileyebilir.

Diğer taraftan perşembe günü Aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek bu yeni ay seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler ve hukuki alanda hızlı gelişmeleri karşınıza getirecek. Kafanızdaki seyahat planlarını artık devreye koyabilirsiniz önünüzdeki 15 gün boyunca eğitimle ilgili konularda kararlar alabilir, ticari ve hukuki faaliyetlerde atılması gereken önemli adımları atabilirsiniz. Gelecek planlarınızı hızlandıracaksınız. Hafta sonu duyduklarınız karşısında hemen yelkenleri suya indirmeyin. Bazı noktalarda kendinizi aşağıya çekebilir olumsuz tarafından bakabilirsiniz hayata, bardağın boş tarafını görmeyin. Bu bir eğitimle öğrendiğiniz bir konuyla ya da uzaklardan alacağınız haberlerle de bağlantılı olabilir. Yakın çevrenizdeki insanların elinizi, kolunuzu bağladığını sizi geliştirecek olan insanlardan alıkoyduğunu düşünebilirsiniz.


Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, gündelik hayatın ritmi, koşturmalar, sağlıkla ilgili konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Diğer taraftan bu hafta parasal konularda gerginliklere dikkat etmeniz gerekecek. Bir yerden borç bekliyorsanız ya da bir ödemeniz varsa bu ödemeleri alamayabilir, bundan kaynaklı olarak agresif, sinirli ve gergin olabilirsiniz. Harcamalarınız da yüksek olabilir. Hiç beklenmedik bir yerde beklenmedik bir şekilde bir harcama yapmak durumunda kalabilirsiniz ve bu da sinirlerinizi ekstra gerebilir. Yatırımlarınız konusunda mümkün olduğunca dikkatli adımlar atmaya özen gösterin çünkü kafanıza göre hareket ettiğiniz müddetçe bu alanlarda sıkıntı yaşama olasılığınız da yüksek görünüyor.

İkili ilişkiler ve özel hayatınıza dair güzel gelişmeler var. Sevdiğiniz insanla hayatın tadını tuzunu çıkarmasını bilecek aynı zamanda ailevi konularda da aile büyüklerinize, ailenizdeki insanlara yardım etmekten mutluluk duyacaksınız. Hatta bu yardımları biraz abartma riskiniz de devrede olabilir. Perşembe günü bir yeni ay var bu Yeni ay sizin ortak para alanlarınızda gerçekleşecek. Bankada bir işleminiz varsa, banka ile çalışıyorsanız kredi ile ilgili bir başvuruda bulunacaksınız, vergilerinizi düzenlemek ya da vergilerinizi ele almak konusunda bir adımınız varsa bütün bunları başlatacak bir yeni ay gerçekleşecek. Bu konularda kendinizi daha cesur, aktif ve ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Parasal konular, ödemeler, borçlarla ilgili alanda önemli adımlarınızı bu yeni ay ile beraber devreye sokabilirsiniz. Yine hayatınızda bir insan varsa onun parasal konularda vereceği kararlar bu yeni ayın konularından olabilir.

Aşk ve özel hayatınızda hızlı gelişmeler var ve bu hızlı gelişmelerin hayatınıza hızlı bir şekilde yansıdığını göreceksiniz. Hafta sonu mümkün olduğunca parasal konularda bardağın boş tarafını görmeyin çünkü çok şüpheci davranabilirsiniz aynı zamanda olumsuzluklarla boğuşabilirsiniz. Bu ara elinizi attığınız her tür konuya maddi yönden bakma olasılığınız çok yüksek bu da sizi çok çabuk olumsuzluğa itebilir.

Kova Burcu:

Kova ve yükselen Kovalar, keyifli etkilerle haftanıza giriş yapıyorsunuz. Bu hafta başında yakın çevrenizden göreceğiniz güzel birtakım teklifler sizi gerçekten mutlu edebilir. Beraber çalıştığınız insanlarla genişleme, büyüme, açılma, ilişkilerinizi kuvvetlendirme olasılığınız var ama durum ve olayları çok fazla abartmadan ilerlemeye özen gösterin.

Bu hafta sinirsel gerginlikleriniz yüksek olacak, siz bu sinirsel gerginliklerinizi ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda ortaya koyacaksınız. Ortağınızla, sevgilinizle, eşinizle bu dönem tartışmalara girmemeye özen gösterin. Rekabetçi ortamlarda karşı tarafın sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Önünüze güzel bir iş teklifi gelebilir. Bu iş teklifine ailenizdeki insanların bakış açısını beğenmeyebilirsiniz ya da sizi desteklemediklerini düşünebilirsiniz. Konu ne olursa olsun sıkılganlıklarınız yüksek olacağı için etrafınızdaki insanlara durduk yere savaş açmayın.

Perşembe günü bir yeni ay gerçekleşecek bu yeni ay sizin ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde oluşacak. İkili ilişkinize, özel hayatınıza, sevdiğiniz insana dair çok önemli kararlar işte bu yeni ay ve sonrası devreye girebilir. Evlenmek mi istiyorsunuz, karşı tarafa teklifte mi bulunacaksınız, söz ya da nişan gibi bir olayı mı devreye sokacaksınız bu yeni ay ve sonrası bu adımlarınızı hızlandırmak işinize yarayacak. Taşınma ile ilgili konular, ortaklaşa atılacak birtakım işler, iş birlikleri, projeler, anlaşmalar, sözleşmeler ya da danışmanlıkla ilgili konu ve olaylar işte burada verilecek kararlarla devreye girebilir.

Perşembe gününden sonraki 15 gün boyunca attığınız adımların karşılığını ilişkilerden yana görme olasılığınız da yüksek olacak. Aynı gün Jüpiter geriliyor. Jüpiter iletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama ve yakın çevre alanlarınızda ilerlemekteydi. Ekim ayına kadarki dönemde bu alanda karşınıza çıkmış olan fırsatları şimdi yeniden ele alma ve gözden geçirme zamanı başlıyor. Gerginliklerden mümkün olduğunca uzak durun. İkili ilişkilerde pazar günü sevdiğiniz insanı çok fazla zorlamayın. Bazı konuşmalar ya da sizin almanız gereken önemli sorumluluklar ilişkinize olumsuz bakmanıza, bazı konularda karşı tarafı fazla hırpalamanıza ya da ilişkiden kendinizi çekmenize neden olabilir.

Balık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, aile hayatınızda verilmesi gereken hızlı kararlar ya da burada yapılması gereken işlerin çabucak ele alınmasıyla haftanıza giriş yapıyorsunuz. Bu hafta başında özel hayatınızda, girişimlerinizde ve parasal konularda şans sizden yana. Önemli, hızlı gelişmeler yüzünüzü güldürebilir, istediğiniz sonuçları çok rahat bir şekilde elde edebilirsiniz ama diğer taraftan beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat edin çünkü yakın çevrenizde olup biten olaylardan çok çabuk etkileneceksiniz. Hızlı, ani, beklenmedik olaylar, beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizi ya da iletişiminizi zedeleyebilir. Agresif ve rekabetçi ortamları kendiniz de yaratabilirsiniz aynı zamanda sıkılganlıklarınız yüksek olacağı için beklenmedik davranışlarla beraber çalıştığınız insanları şaşırtma olasılığınız da yüksek. Sağlığınızla ilgili konularda dikkatli adımlar atın.

Perşembe günü bir yeni ay var bu yeni ayı iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yaşayacaksınız. Sağlığınıza dair verilmesi gereken kararları bu yeni ay zamanı ve sonrası hareketlendirmek işinize gelebilir. 15 gün boyunca kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızla ilgili verilmesi gereken kararlar, beslenme alışkanlıkları, yeme şekilleri, bunlarla ya da iş hayatınızda atılması gereken önemli adımlar, proje değişimleri, başka bir işe başvurma gibi durumlara açık olabilirsiniz. Beklediğiniz haberler varsa bu haberleri aldıysanız, bir işe başlama lütfen bu yeni ay ve sonrası olsun o zaman çok daha uzun soluklu ve kalıcı olacaktır. İşle ilgili konularda önemli adımlar devrede ama hafta sonuna doğru hayata bakış açınızda olumsuz olma ihtimaliniz var. Biraz daha eleştirel yaklaşacaksınız hayata, yaptığınız işe, düzeninize, nerede hata yaptığınızı çok net bir şekilde görebilirsiniz.

Perşembe günü Jüpiter gerilemeye başlıyor. Para ile ilgili konularda karşınıza gelecek şansları ya da fırsatları hangi noktalarda değerlendiremediniz, ne gibi fırsatları kaçırdınız şimdi bu Jüpiter gerilemesi ile bu konuları yeniden ele alabilirsiniz. Hafta sonu olumsuzluklardan mümkün olduğunca uzak durun, sağlığınıza ekstra özen gösterin. Bu dönem en çok duruş bozuklukları, sırt ağrıları, kalp ve tansiyon problemleri ve dalak sıkıntılarına açık olabilirsiniz. O yüzden girdiğiniz kalabalık ortamlarda hastalık enerjisine karşı kendinizi kuvvetlendirmeyi ihmal etmeyin.

Yorumlar (0)