Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları

ASTROLOJİ 19.10.2020, 14:20 20.10.2020, 09:52
Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları

19 – 25 Ekim haftalık burç yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. 

Koç Burcu:

Haftanıza daha az tanıdığınız insanlarla beraber yapacağınız işlerle başlıyorsunuz sevgili Koç veya yükselen Koçlar. Bu hafta başı hem özel ilişkilerinizde hem de iş ilişkilerinizde rahat ve abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Keyfiniz yerinde olacak ama durumları çok abartmayın. İşlerinizde daha organize olmanız gerekebilir. Kendinize yapacağınız harcamalar artabilir. Bu hafta kariyeriniz için güçlü ve etkili insanların yardımıyla güzel iş ilişkileri geliştirebilirsiniz. Bu anlamda Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri size göz kırpıyor.

Salı günü  sosyal çevre ilişkilerinizde sahip olduklarınızı sorgulayabilir, sıkılganlıkla hareket edebilirsiniz. Parasal yönden kafanız çözüme yönelik hareket edecek ama sizin dışınızda gelişen bazı olaylara tepkisel yaklaşabilirsiniz.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartacak ve bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular ön plana çıkabilir, yine bu bir ay başkalarının kaynaklarına ve para durumuna bağlı olarak hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak. Cinsellik hayatınızda ön plana çıkabilir. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarından fayda ve destek görecek, diğer insanların kaynaklarından faydalanmasını iyi becereceksiniz.

Pazar günü maddi konuları yeniden ele almak, bu alandaki sıkıntılarınıza çözüm üretmek anlamında gayet güzel bir gün. Eşinizle, ailenizle veya ortağınızla parasal konuları gözden geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizi hallederek giriş yapıyorsunuz sevgili Boğa veya yükselen Boğalar. Maddi alanda yapılması gereken işlerinizi ele alabilirsiniz. Bu hafta başında gündelik yaşantınızda kendinize ve sağlığınıza önem vereceksiniz ama dış ortamlarda keyfi abartabilir, işlerinizde disipline olmakta zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınızda bu aralar sizi anlayacak, rahatlatacak, esnek ilişkilere ihtiyacınız olacak. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla ilişkiniz derinden ve yoğun olabilir. Beraber yapacağınız bir seyahat, tatil, eğitim programı aranızdaki bütünlüğü arttırabilir. Bu anlamda Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri keyfiniz yerinde olacak.

Salı günü özgürlüğünüze düşkün olacağınız için özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. İlişkilerinizde var olan tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir. Sevdiğinizle anlaşmak istiyorsunuz ama nasıl yapmanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz.

Cuma günü güneş burç değiştirerek akrep burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak.

Pazar günü sevdiğinizle baş başa verip aranızdaki buzları eritmek için harekete geçebilirsiniz. Sıkıntı ve sorunlarınızı konuşmak ve çözüm üretmek iyi gelecek.

İkizler Burcu: 

Haftanıza özel ilişkilerinize veya ortaklı işlerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili İkizler veya yükselen İkizler. İlişkiler bu hafta sizin için önemli olacak. Bazı arkadaşlarınızla işleriniz devrede olurken, Pazartesi günü özel hayatınızda çocuğunuzla veya hayatınızdaki insanla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Parasal işlerinizde istediğiniz disiplini sağlamakta zorlanabilirsiniz ama ev ve aile ortamlarınızda kendinizi güçlü ve destekli hissedeceksiniz. Aile ilişkilerinizde ortaklaşa parasal konularda kendinizi güçlü hissedebilir, sevdikleriniz üzerinde etkili bir izlenim bırakabilirsiniz. İlişkileriniz güçlü olacak. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri sizi destekleyen günler.

Salı günü beraber iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminize dikkat edin. Alacağınız bazı haberler çabuk tepki vermenize ve asi davranmanıza neden olabilir. İş ortamlarınızda çabuk sıkılacak, farklı deneyimler peşinden koşacaksınız. Fikirlerinizi kabul ettirmenin derdine düşmeyin.

Cuma günü güneş burç değiştirerek akrep burcuna geçecek. Kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor sevgili ikizler, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız, o yüzden bu ay sağlığınıza çok dikkat edin ve aşırıya kaçarak kendinizi zorlamayın.

Pazar günü tamamlanması gereken gündelik işlerinizi ele alabilirsiniz. Kafanızdaki planları, içinizden düşündüklerinizi hareketlendirme ve yapma zamanı.


Yengeç Burcu:

Bu hafta gündelik koşturmalarınızla başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Baldır veya bacak ağrılarınız yüksek olurken, iş alanlarınızda ortaklı işlerinizde daha disipline ve organize olmalısınız.

Bu hafta yakın çevrenizin size sürprizleri olabilir. Onların aşk hayatındaki güzel gelişmeler veya çocuklarının hayatındaki güzel olaylar sizi de memnun edecek. Ortaklaşa işlerinizde güçlü ilişkiler içine girebilirsiniz. Girişimlerinizde istediğiniz sonuçları sağlayacaksınız. Bu anlamda Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günlerini işleriniz için kullanın.

Salı günü özel ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Arkadaş ilişkileriniz, özel hayatınızda çabuk ve ani tepkiler vermenizi kolaylaştırabilir. Arkadaşlarınızdan alacağınız haberler farklı düşünceler içine girmenize neden olabilir. Yine farklı fikirlerinizle çevrenizi etkilemek isteyebilirsiniz ama bu fikirlere rağbet olmayabilir.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Bir ay boyunca hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Bu alanlarda sorumluluklarınızın arttığı bir dönemdesiniz sevgili yengeçler…Aşkı arayan ve isteyenler için bulacakları ve flörtöz davranacakları bir dönem geliyor.

Pazar günü, aşk ve eğlence içinde olabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla aranızdaki meseleleri konuşabilir, olayların derinine inerek sorunlarınızı giderebilirsiniz. Bu etkiyi aşk hayatınızda da kullanacaksınız.

Aslan Burcu:

Haftanıza eğlenceli konu ve olaylarla başlıyorsunuz sevgili Aslan veya yükselen Aslanlar. Bu hafta size keyif veren işlerle, insanlarla bir arada olabilirsiniz. Keyfiniz yerinde olacak. İş alanlarınızda, günlük hayatınızın ritminde disipline olmak kolay olmayabilir.Diğer taraftan parasal işlerinizde bu hafta kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. İşinizdeki etkili gücünüzü para kazançlarına dönüştürecek güçlü bağlar ve ilişkiler içine girebilirsiniz. Parasal işlerinizde tutkulu adımlar size kazandırabilir. Bu anlamda Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günlerinden yararlanın.

Salı günü aile hayatınızda iletişiminizde dikkatli olun. Düşünce ve fikirlerinizi insanlara aktarmak önemli olacak ama onlar aynı çoşkuyla size karşılık vermeyebilirler. Bu dönem aile ortamlarınızda size neyi nasıl yapmanız gerektiğini söyleyenlere tepkileriniz yüksek olabilir.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek.

Pazar günü, ev ve aile ortamlarınızda daha önceden konuştuğunuz işlerinizi halledeceksiniz. Eskiden gelen çözülmesi gereken bir sorun varsa bu Pazar bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Başak Burcu:

Haftanıza aile hayatınıza yönelik işlerinizle başlayacaksınız sevgili Başak veya yükselen Başaklar. Bu hafta başında enerjinizi aile hayatınıza verirken, abartılı harcamalardan, iyimserlikten uzak durun. Bu aralar kendinize yapacağınız yatırımların karşılığını alacaksınız. Özel hayatınızda sistemli ve organize olmaktan uzak olabilirsiniz. Borsada yatırım yapıyorsanız dikkatli olmakta fayda olacak. Diğer taraftan bu hafta ilişkilerinizde sağlam ve kalıcı adımlarla ilerleyebilirsiniz. Aşk hayatınızda güçlü ve kalıcı bağlar kurmanız mümkün. Sevdiğiniz insanla bir arada olmak isteyecek ve onun üzerinizdeki gücünü göstermesini seveceksiniz. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri sizi mutlu edecek günler.

Salı günü fikirlerinizdeki git-geller size yorabilir, çabuk sıkılacak ve ilişkilerinizde ani tepkiler vereceksiniz. Yine özel hayatınızın sorumlulukları, risk almak ve ilerleme kaydetmek istediğiniz işlerinizde sizi zora sokabilir.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermenize neden olacak. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor.

Pazar günü, yakın çevrenizden bir insanla bir araya gelebilir, aranızdaki bir meseleyi halledebilir, sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

Terazi Burcu:

Bu hafta yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız işlerle, planlarla başlıyor sevgili Terazi veya yükselen Teraziler. Özel hayatınızdaki hareketlilik yakın ilişkilerinize yansırken, ev ve aile ortamlarınızda davranışlarınız konusunda kendi haklılığınızdan emin olacak gibi görünüyorsunuz. Abartıdan uzak durun. Yine eşiniz veya partnerinizin kariyer alanlarında zorlandığını görmek söz konusu olabilir. Aile ilişkileriniz, geri planda durduğunuz konular bu hafta size olumlu yansıyacak. Ailenizdeki bir insanın iş ve kariyer hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir. Yine aile ilişkilerinizi onarmak ve sağlam temeller üzerine oturtmak için kolları sıvayabilirsiniz. Gücünüzü ve etkinizi onlara göstereceksiniz. Bu anlamda Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri gayet keyifli.

Salı günü parasal işlerinizde ve iletişiminizde anlık tepkilerden kaçının, sıkılganlıklarınız ve asiliğiniz yüzünden ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz. Bir para beklentinizden istediğiniz sonucu almanız kolay olmayacak.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız.

Pazar günü, yarım kalmış, çözülmesi gereken para konularını konuşmak, ele almak, çözümler üretmek için harika birgün. Eski bir meseleyi halletmek için kolları sıvayacaksınız.

Akrep Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizin üzerine eğilerek başlıyorsunuz sevgili Akrep veya yükselen Akrepler. Parasal işlerinizi düzenlemek önemli olabilir. Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizden güzel sonuçlar alacaksınız. Bu hafta sosyal çevre ilişkilerinizden güzel sonuçlar görebilir, girdiğiniz çevrelerde insanların desteğini kolaylıkla alabilirsiniz. Etkili ve güçlü iletişiminizle sosyal çevrenizde yeni insanlarla güzel bağlar kurabilirsiniz. Yine arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz güçlenebilir. Gündelik işlerinizde ve iş alanlarınızda disiplinli olmayı elden bırakmayın. Bu anlamda Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günlerinin olumlu enerjisinden faydalanın.

Salı günü özel ilişkilerinizde sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olabilir. İlişkinizde tansiyonlu durumlar varsa bu durumların ortaya çıktığını görebilirsiniz.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca rahat ortamlar için ışık yakmaya başlayacak. Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyarak, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak.

Pazar günü, kariyeriniz, kendiniz, hayatınız için çözümlemeniz gereken konuları farkedeceksiniz. Daha önceden var olan sorunları konuşabilirsiniz.

Yay Burcu:

Haftanıza oldukça etkili ve keyifli başlayabilirsiniz sevgili Yay veya yükselen Yaylar. Hızlı ve hareketli enerjilerle dolu bir hafta başlıyor. Bu hafta kariyer ilişkileriniz, aile bağlarınız güçleniyor. Parasal konularda güçlü ilişkiler köprüler kuracaksınız. Maddi konularda ilişkileriniz size yol aldırabilir. Parasal işlerde bu Pazartesi abartıdan uzak durun, harcamalarınız yüksek olabilir. Riskten kaçının. Harcamalar yüksek, para girişimleriniz kuvvetli olacak. Bu anlamda Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günlerinden faydalanın.

Salı günü günlük hayatınızdaki iş ilişkilerinize dikkat edin. Anlaşmazlıklar karşınıza gelebilir. Beklenmedik olaylar karşısında tepkilerinizi iyi kontrol edin, olumsuzlukları üzerinize çekebilirsiniz.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak..Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız. Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Bu bir ay boyunca enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Pazar günü, eskiden yaşanmış bir olayı çözümlemek için kolları sıvayacaksınız. Geçmişi anabilir, eski olaylarda hatalarınızı fark edebilirsiniz. Bu da çözümleri karşınıza getirebilir.

Yorumlar (0)
20°
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori çiftin hangisi?
Yaz ekranında senin favori çiftin hangisi?