Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları

ASTROLOJİ 11.01.2021, 11:04 12.01.2021, 09:30
Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları

11 – 17 Ocak haftalık burç yorumlarını detaylı olarak sizin için kaleme aldım. 

Koç Burcu:

Haftanıza dış ortamlardan alacağınız haberlerle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş alanlarınızın aktive olduğu ve tabii ki toplumsal konu ve olaylarla ilgili olduğunuz bir aydasınız. Bu hafta bu alanlarınız hız kazanacak ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Amaç ve hedefleriniz doğrultusunda kararlar almak isteyeceksiniz. İş arayanların güzel haberler alacağı ya da işi olanların işlerinin hız kazanacağı bir Yeniay devrede olabilir. Çarşamba günü bununla ilgili güzel açılımlar ön plana çıkabilir.

Hafta başında arkadaşlarınızdan ve çevrenizden alacağınız güzel haberler haftanızın keyifli geçmesine neden olacak. Bu hafta parasal konulara dikkat etmeniz gerekecek. Bir yerden alacağınız para varsa ya da bir işin sorumluluğuna girdiyseniz, blokajlara, sıkıntı ve engellere açık olabilirsiniz. İşinizde bir takım ertelenmeler olursa çok fazla kafanıza takmayın bir kaç gün beklemeniz belki sizin yararınıza olacaktır.

Çarşamba günü oluşan Yeni Ay’da iş hayatınız ve toplumsal konu ve olaylarla ilgili konularda önemli kararlarınız devrede olabilir. Yine anne ve anne tarafınızla ilgili konu ve olayları bu yeni Ay’la beraber hareketlendirebilirsiniz. Çalışmıyorsanız da toplumsal konu ve olaylarla ilgilenecek, kendinizi göz önünde bulunduracaksınız.

Hafta sonuna doğru kendi içinize döneceğiniz, kendi hayatınıza odaklanacağınız bir döngü içinde olacaksınız. Gerek iş alanlarınızda gerekse özel hayatınızda üzerinizde gücü hissettiğiniz ve güçlü insanlardan destek göreceğiniz bir dönem olabilir. Bu hafta hayata ne kadar esnek bakarsanız o kadar kolay aktığını göreceksiniz.

Boğa Burcu:

Haftanıza alacak verecek dengesiyle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Hafta başı öğle saatlerine kadar banka işleriniz, borcunuzu kapatmak vs. gibi işlerinizi halletmek isteyeceksiniz. Ay boşlukta olacağı için önemli girişimlerden uzak durmalısınız. Kariyer ve iş konularında şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Kendinizi şanslı, mutlu, iyimser hissedebilirsiniz.

Çarşamba günü oluşan Yeni Ay geleceğe yönelik adımlarınızı hızlandıracak. Seyahat, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, yabancı insanlarla yapılacak olan işlerde bu süreçte hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Geleceğe yönelik adımlar atmak ve işlerinizi organize etmek, diğer insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan sağlığınızla ilgili konu ve olaylar iş alanlarınızda bazı noktalarda zorlanmalara da sebebiyet verebilir. Kazalara, çarpmalara, düşmelere, sakarlıklara karşı bu hafta fazlasıyla dikkat etmeniz gerekecek. Bir enerji sizi bloke edebilir ve işlerinizi istediğiniz gibi organize edemeyebilirsiniz.

Bu hafta sinirli, agresif olmamaya özen gösterin. Konuşmalarınızda hayata olumlu gözlerle bakın. Farklı ve değişik olan her şey daha fazla dikkatinizi çekecek. Bu da sıkılganlıklarınızı tetikleyebilir işlerinizde bazı durmalar engellemeler ve blokajlar oluşursa sizin düşünce tarzınızdan kaynaklı olabilir.

Kendinizi geliştireceğiniz ve ileriye yönelik adım atmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. İlişkilerde ve kendi hayatınızla ilgili konularda bu hafta hayata ne kadar esnek bakarsanız, hayatında sizi desteklediğini göreceksiniz. Sevdiğiniz insan ve onun akrabaları ve onun çevresindeki insanlarla bir araya gelmek ve onlarla fikir alışverişinde bulunmak ya da tanımadığınız insanlardan destek almak önemli olacak. Bu hafta ilişkilerden ve çevresel faktörlerden yana çok şanslı olacaksınız. Güzel iş fırsatlarını kaçırmamaya özen göstermelisiniz karşınıza gelecek zorluklarda kendinizi zorlamayın, sağlığınıza ekstra özen gösterin.

İkizler Burcu:

İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla haftanızı başlatacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Maddi konular ön planda olacak. Eşiniz ya da sevdiğiniz insanın, ortağınızın parasal durumuyla ilgili konu ve olaylar çarşamba günü oluşacak Yeni Ay'la beraber karşınıza gelebilir. Bir borcun ya da sorumluluğun altına girmek isteyebilirsiniz.

Dış koşullardan alacağınız bazı haberler zorlukları da karşınıza getirebilir. Giriştiğiniz bazı işlerinizde hiç beklenmedik bazı durum ve olaylar da karşınıza gelebilir. Bu durum ve olaylar sizi sinirli ve gergin kılabilir. Bu hafta etrafınıza karşı agresif olmamaya özen gösterin. Sizin yönetici gezegeniniz Merkür-Uranüs’e dik açı yapacak. Sinirlenmelere dikkat etmelisiniz. Öğrenciyseniz eğitim hayatınızda da bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Uzak yerler ve uzak çevrelerde sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Bu hafta perşembe günü hayatınızı değiştirecek ve dönüştürecek önemli bir insan devreye girebilir. Bu insan size finansal konularda veya hayatınızla ilgili alanlarda açılımlar sağlayabilir. Bu hafta itibarıyla arka planda dönen konu ve olayları da merak edeceksiniz.

İlişkilerden yana bu hafta yüzünüz gülebilir. Sevdiğiniz insanla beraber atacağınız adımlara özen gösterecek beraber olmaktan büyük mutluluk duyacaksınız.


Yengeç Burcu:

Gündelik işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Maddi konularda bu hafta şanslı etkiler devrede olacak. Elinize bir para geçebilir, beklediğiniz bir ödeme gelebilir ya da unuttuğunuz bir para karşınıza çıkabilir. İşle ilgili bir anlaşmada devrede olabilir. Hafta başı sağlığınıza özen göstermelisiniz. Kemik ağrıları veya ayak ağrıları çekebilirsiniz.

Salı günü arkadaşlarınızla iş yapıyorsanız, organizasyonlara yönelik iş ve koşturmalar içindeyseniz, parasal konularda çabuk tepkiler verebilirsiniz. Farklı düşünceler, fikir ayrılıkları özellikle bugün sizi etkileyebilir.

Çarşamba günü oluşacak Yeni Ay ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda gerçekleşecek. İlişkinize dair vermek istediğiniz önemli kararları bu Yeni Ay’la beraber harekete geçebilirsiniz. İlişkinizde ayrılık aşamasındaysanız, parasal konularda nafaka, mal paylaşımı gibi durumlarda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bir takım durma ve blokaj enerjisi devrede olabilir. İlişkiniz varsa böyle bir durum söz konusu değilse, eşinizin parasal durumlarında bazı zorlanmalar bu hafta devreye girebilir.

Genel anlamda ilişkilere dair olumlu bir hafta olacak. Süregelen bir ilişkiniz varsa hayatın tadını, tuzunu, keyfini çıkartmaktan mutluluk duyabilir, sosyal çevrelerde bulunma arzunuzla hareket edebilirsiniz. İlişkiler sizi değiştirecek ve dönüştürecek ve önemli insanlardan destek göreceksiniz. Hafta sonunda çok daha rahat hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu:

Haftaya keyifli etkilerle başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Pazartesi öğleden sonra, salı ve çarşamba günü, gündelik koşturmalarınızda hızlı gelişmeler sizi bekliyor. Çalışıyorsanız işle ilgili konularda daha sorumlu tavırlarınız devrede olacak. Pazartesi günü ikili ilişkilerde güzel haberler devrede olacak.

Çarşamba günü oluşacak Yeni Ay sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu alanlarda önemli başlangıç ve kararları karşınıza getirebilir. Diğer taraftan ilişkilerde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz ancak gündelik işlerinizi idare etmek çok daha kolay olacak. İş değiştirmek, yeni bir işe başlamak, yeni bir projeye başlamak istiyorsanız bu yeniayı kullanın. Ancak ortaklı işleriniz varsa ya da özel hayatınız kafanızı kurcalıyorsa bazı blokajlar, engeller, sıkıntılar karşınıza gelebilir. Ya da sevdiğiniz insanın ailesiyle ilgili konu ve olayların bu dönem hayatınızda yer ettiğini görebilirsiniz. Bu hafta gergin etkilerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Sizin dışınızda gelişen olaylara karşı tepkileriniz yüksek olabilir. Güçlü insanlardan destek alacaksınız. Güneş - Plüton kavuşumu kişiye büyük bir dönüşüm ve güç verir, bu yüzden hayatınızda aldığınız kararların ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz.

Başak Burcu:

Eviniz, aileniz, yuvanız işte bu hafta bu etkilerle başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar devrede olacak. Uzun zamandır bir aşk yaşıyorsanız ya da kafanızda biri varsa sevdiğiniz insanla beraber bir takım planlar içine girmek istiyorsanız çarşamba günü oluşacak Yeni Ay’la bu planların aktive olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda varsa çocuğunuzla ilgili konular ve verilecek önemli kararlar devreye girebilir.

Bu Yeni Ay zamanı gergin etkilere dikkat edin. Bu gergin etkileri iş alanınızda ve sağlığınızla ilgili alanlarınızdan alabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanların sağlığı ya da onların ailevi konuları devrede olurken, iş seyahatleri ya da işle ilgili konularda bir takım zorlanmalar, engellenmeler veya blokajlar karşınıza gelebilir. Hafta başında işinizle ilgili güzel fırsatlarda yakalayabilirsiniz ancak sinirli ver gergin tavırlarınızla bu fırsatları heba etmeyin.

Bu dönem kafanıza koyduğunuz her işi hareketlendirebilirsiniz. Sportif faaliyetler ve hobilerinizin üzerine gidebilirsiniz. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve olumlu yansımaları da hayatınızda göreceksiniz. Hafta sonu ilişkiler devrede olacak sevdiğiniz insana daha fazla sevginizi aşkınızı göstermek önemli olabilir.

Terazi Burcu:

İletişimi çok hızlı bir hafta başlıyor sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler. Bir sürü insanla telefon görüşmesi yapabilir ve bazı ayarlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Ancak Ay boşlukta olacağı için tamamlanması gereken işlerinize yoğunlaşmanız daha doğru olacak.

Çarşamba günü ev, aile, yuva alanlarınızda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeni Ay’la beraber bu konularda almak istediğiniz önemli kararlar ve başlangıçlarınız varsa harekete geçebilirsiniz. Bu hafta en çok ilişkilerinize ve parasal konulara dikkat etmeniz gerekecek. Aşk hayatınızda çok şanslı etkileriniz var ama risk içeren alanlarda, borsa, döviz gibi yatırımlarınızda hafta ortası itibarıyla riskli adımlar atmamalısınız. Özel hayatınızda ya da çocuğunuzla ilgili konularda bazı engeller sorunlar karşınıza gelebilir.

Perşembe günü evinizde önemli bir konu devrede olacak. Evinizi dekore etmek, eşya almak, evinizle ilgili önemli bir takım adımlar atmak istiyorsanız gökyüzü sizi destekleyecek. Emlak, ev, alım satımla ilgili önemli haberler alabilirsiniz.

Hafta sonu dinlenmek isterken, kendinizi gündelik hayatın koşturmasında bulabilirsiniz. Hafta sonu sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz.

Akrep Burcu:

Parasal konularla haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta başında tamamlanması gereken işlerinize odaklanın. İletişimsel ağınız hız kazanıyor ve çevrenizden çok önemli haberler alabilirsiniz. Bu haberler çarşamba günü oluşacak Yeni Ay'la beraber devreye girecek. Bilgisayar alanında bir işte çalışıyorsanız, radyo, televizyon, sosyal medya, konuşma, iletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanında, dijital alanlarda yeniliklere merhaba diyeceğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz.

Çarşamba günü Yeni Ay oluşurken bazı zorlayıcı açılarda devrede olacak. Siz bu zorlayıcı açıları özel hayat alanınızda ve ailevi konularda yaşayacaksınız. Sevdiğiniz insanın kariyerinde ve ailesiyle ilgili konularda bazı zorlanmalar olabileceği gibi kendi ilişkinizde de engellerin, blokajların oluştuğunu görebilirsiniz. Bu dönem evle ilgili ani kararlar almayın. Yakın çevrenizdeki konu ve olayları hızlandırabilirsiniz. Sevdiğiniz insana içinizde biriktirdiklerinizi anlatacaksanız, her ne kadar bunalmış olsanız da ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun.

Önemli şans ve fırsatlar ev, aile, yuva alanlarında devrede olabilir ama zorlanmalarda buralardan gelebilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın.

Yay Burcu:

Haftanıza önemli girişimlerle başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta sizin için önemli bir hafta olacak. Yapmanız gerekenleri ele alabilir yerinizde duramayabilirsiniz. Birkaç gün içinde maddi konularla ilgili olacaksınız. Hafta başında önemli iş fırsatları ve şansları devrede olacak. Bu alanlardaki konuşmalarınızda gergin enerjilere karşı dikkatli olun.

Çarşamba günü para alanlarınızda bir Yeni Ay oluşacak. Maddi konularda alınması gereken önemli bir karar, parasal konularda atılacak bir adım, bir anlaşma, sözleşme ya da maddi konularda yapmak istediğiniz ne varsa bu Yeni Ay’la beraber hareketlendirebilirsiniz.

Fakat bu Yeni Ay’da olumsuz bir takım açılarda devrede olacak. Bu da sizin iş alanlarınızda bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Beraber çalıştığınız insanların hayatında bu zorlanmaların devrede olduğunu görebilirsiniz. Blokajlar, engeller, sıkıntılar ya da beklediğiniz bir haberin gelmemesi öne çıkabilir. Gerginlikleri diğer insanlarla olan ilişkinize yansıtabilirsiniz. Yakın çevrenizde ağabeyiniz, ablanız, akrabalarınızın da hayatında bazı zorlanmalara şahit olabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.


Oğlak Burcu:

Haftanıza isteksiz enerjilerle başlayabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu isteksiz enerji pazartesi öğleden sonra yerini konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak.

Salı günü para konularında şans ve fırsatları konuşmalarınız ve sabırsızlığınızla kendiniz yok edebilirsiniz. Çarşamba günü devreye girecek zorlu açılarda bazı spekülatif alanlarda zorlanmalar oluşabilir. Bu dönem harcamalarınızda yüksek olabilir. Beklediğiniz para gelmeyebilir veya gecikebilir. Maddi konularda esnek olmaya özen göstermelisiniz.

Çarşamba günü sizin burcunuzda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Hayatınızla ilgili almak istediğiniz kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Görüntünüzü değiştirmek, fiziki sağlığınızla ilgili önemli kararlar almak, yer değişikliği yapmak, iş girişiminde bulunmak adına harekete geçebilirsiniz.

Kendi hayatınıza güvendiğiniz bir dönem içinde olacaksınız. Sevdiğiniz insanla beraber yapmak istediklerinizi hayata geçirmek isteyeceksiniz. Hayatınızda bir insan varsa bu dönem hayata bakış açınız aynı doğrultuda olacak. Bu hafta sonunda sevdiğinizi ödüllendirmelisiniz.

Kova Burcu:

Haftanıza sosyal çevrenizden alacağınız haberlerle başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta hızlı başlarken öğleden sonra ve bir kaç gün boyunca kendinizi işlerinize kaptıracaksınız. Kendi alanınızda olup kendinizi dinlemek isteyeceksiniz. Sağlığınız ve hayatınızla ilgili konuları ele almanız gereken bir dönemdesiniz. Pazartesi günü kendinizi şanslı, mutlu, iyimser hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizden çok güzel desteklerinizin olduğunu görebilirsiniz.

Çarşamba günü oluşacak Yeni Ay’da hiç bir şekilde harekete geçmemeniz gerekiyor. Bu dönemde geri planda olduğunuz konuları ele alabilirsiniz. Ancak büyük girişimleriniz konusunda desteklenmiyorsunuz. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için bu Yeni Ay’ı kullanabilirsiniz.

Bu hafta en çok zorlanacağınız konu aile hayatınız olacak. Aile hayatınızdaki konuşmalar, onlardan beklediğiniz desteği üzerinizde hissetmemeniz, sizi sinirli ve gergin kılabilir. Aile ilişkilerinizde bir sıkıntı veya engelle karşılaşabilirsiniz. Ev hayatınızda dikkatli hareket etmeye özen göstermelisiniz. Sağlığınıza, özel hayatınıza, iş hayatınıza her zamankinden daha özen göstermelisiniz.

Balık Burcu:

Bu hafta oldukça hareketli etkilerle başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Yerinizde duramayabilirsiniz, kendinizi hemen dışarı atmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizle ve etrafınızda bulunan insanlarla güzel planlar içine gireceksiniz. Geleceğinizi şekillendirdiğiniz bu dönemde attığınız adımların çok büyük etkisi var. Bu yüzden düşündüklerinize, kalbinizden geçirdiklerinize, karşılaştığınız insanlara dikkat etmelisiniz. Hepsinin bu dönemde hayatınızda bir noktaya dokunduğunu ve size hizmet ettiğini görebilirsiniz.

Bu hafta şartları ve durumları çok fazla zorlamayın. Yabancı bir firmada çalışıyorsanız, yurt dışı bağlantılı bir işiniz varsa veya işlerinizden haber bekliyorsanız hafta başında güzel haberler devrede olabilir. Ancak çarşamba günü bu haberlerin gecikmesi ya da size verilen sözlerin tutulmaması bu noktada engellerle karşılaşma ihtimaliniz yüksek.

Çarşamba günü oluşacak Yeni Ay, sosyal çevre alanınızda gerçekleşiyor. Çevre değimlerine uygun bir dönem olabilir ya da arkadaşlarınızla beraber adım atmak istediğiniz bir takım alanlar varsa önemli kararlar alabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizle ilgili konular öne çıkabilir. Yine bu günlerde yakın çevrenizdeki insanların kariyeriyle ilgili sıkıntı ve sorunlara şahit olabilirsiniz. Onların yaşadığı sıkıntı ve sorunlar, sizin hayatınızı bloke edebilir. Sizin dışınızda gelişen olaylara açık olacaksınız.

İlişkilerden ve çevrenizden yana şanslı olacaksınız. Arkadaşlarınız, yapmak istedikleriniz konusunda arkanızda olacaklar ve destekleyecekler. Çevrenizin devreye girmesiyle hayatınıza birisi girebilir. Ya da hayatınızda bir insan varsa onun çevresiyle birlikte olmaktan mutluluk duyacaksınız.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Woody Allen Türkiye’de
Woody Allen Türkiye’de