Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları

ASTROLOJİ 21.02.2022, 11:22 22.02.2022, 11:10
Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları

21 – 27 Şubat haftalık burç yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. 

Koç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, hafta sonundan aldığınız etkilerle haftaya ilişki odaklı giriş yapıyorsunuz. Hayatınızda bir insan varsa onun size söylediği bazı şeyler ya da hafta içinde yapacaklarınız ona olan ilginizi artırabilir. Ama öğle saatlerinden sonra birkaç gün boyunca finans odaklı olacaksınız. Bankayla işiniz varsa halledebilirsiniz. Ödemeye dair yapılması gereken işler varsa bu konularla ilgili olacaksınız. Parayla ilgili bir girişiminiz varsa, beklediğiniz bir para varsa Salı sabahı ve öğleden sonraki saatlerde harcamalarla ilgili konulara özen gösterin.

Bu hafta Venüs ve Mars’ın arasında Neptün’den alınan çok güzel açılar var. İş hayatınızda göstermiş olduğunuz başarıların, koşturmalarınızın karşılığını da göreceğiniz bir dönem. Bütün bunları ele alırken aynı zamanda başka insanlara yardım etme isteğiniz de yüksek olacak. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz desteklerle iş hayatınızda olumlu adımlar da söz konusu. Çalışmıyorsanız annenizin akrabalarından gelecek güzel haberler ve destekler bu haftayı ilişkiler bakımından daha verimli geçirmenizi sağlayacak.

Merkür’ün Uranüs'le dik açısı söylenenlere çabuk tepki vereceğinizi gösteriyor. Bu konular ağırlıklı olarak parasal alanı temsil edecek. Cuma günü etrafınızda olup bitenlere karşı dikkatli tepkiler vermeye çalışın. Köprüleri yakabilirsiniz. Özellikle bir iş üzerindeyseniz, bir yerden para bekliyorsanız söylenecek bazı sözler çabuk tepki vermenize neden olacak.

Boğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, gündelik hayatınızın ritmi ve angarya işler, sağlıkla ilgili konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Hafta sonundan aldığınız etkilerle bel bölgesi, böbrek sıkıntıları, baş ağrılarına dikkat. Hormonal dengesizlik, şeker intoleransı hafta başında yüksek olabilir. Pazartesi öğleden sonra Perşembe gününe kadar ikili ilişkiler daha fazla önem kazanıyor. Sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz, ondan gelecek haberlere göre plan yapabilirsiniz. Ortaklı işi olanlar ise ortaklarıyla birtakım işlere girişebilirler.

Bu anlamda salı günü dikkatli adımlar atın. İş hayatınızda ortağınız varsa, bu insanlarla zaman zaman sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz. Salı günü sevdiğiniz insana karşı sabırsız etkiler altında olabilirsiniz. Hem aile hem özel hayatı hem de işle ilgili konulara salı günü dikkatli olmakta fayda var.

Venüs’ün ve Mars’ın Neptün’den olumlu açıları, aslında kadın erkek demeden herkese sevgiyle, empatiyle, duygusallıkla yaklaşacağınızın da göstergesi. Uzun zamandır planladığınız işlerinizde, sosyal çevrenizden göreceğiniz destekler yüzünüzü güldürebilir. Gelecek vaat eden işlerinizin çarşamba ve perşembe hareketlendiğini görebilirsiniz. Bu dönem sosyal çevreniz çok aktif, arkadaşlarınıza daha fazla vakit ayırmanız gerekiyor. Ama en fazla fedakarlığı da bu alanlardan yapacaksınız.

İş hayatınızda, kalabalık ortamlarda gerginliklerden uzak durmaya çalışın. Sıkılganlıklarınız yüksek olacak, kendi fikirlerinizin kabul görmemesi sizi zorlayabilir. Diğer taraftan kafanızda bir sürü fikir olabilir ama bu fikirleri hayata geçirmek sandığınız kadar kolay olmayabilir. Cuma günü bu etkiler ön planda olacak. Hafta sonu uzak yerler, tanımadığınız ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu:

İkizler ve yükselen ikizler, keyif dolu etkilerle haftanız başlıyor. Varsa çocuklarınızdan haber alabilir veya özel hayatınızda nasıl davranmak istiyorsanız öyle davranabilirsiniz. Biraz kendi alanınıza dönük olacaksınız. Pazartesi öğle saatlerine kadar bu etkiler devrede olacak. Ancak hemen sonrasında ve salı, çarşamba günleri, çalışma hayatınız ön plana geçecek. Çalışmıyorsanız bile gündelik hayatın koşturmaları ile daha fazla ilgili olacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular da iyice görünür olabilir.

Kariyer hayatınız, amaç ve hedeflerinizin görünür olduğu, koşturmalarınızı hızlandıracağınız ve kendinizi göstereceğiniz de bir dönem olacak. Mars’ın ve Venüs’ün Neptün’den aldığı olumlu açıları göz önünde olacağınız ortamlarda ve iş hayatınızda güzel parasal destekler bulacağınızı da gösteriyor. Beklediğiniz bir para varsa, sponsor arıyorsanız, işinizde para ile ilgili akmayan bir durum varsa Çarşamba ve Perşembe günleri bu paranın geldiğini de görebilirsiniz. Kaynaklarınızı artırabilirsiniz.

Cuma günü dikkatli olmakta fayda var. Merkür’ün Uranüs’le dik açısı seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işlerde birtakım sıkıntıları karşınıza getirebilir. Kafanızda bir sürü yenilikçi düşünce olabilir ama bu düşünceleri hayata geçirirken zorlanabilirsiniz. Sizle aynı konuda düşünmeyen veya sizi zorlamak isteyenlere karşı sabrı elden bırakmayın. Hafta sonu harcamalarınız hızlanacak.


Yengeç Burcu:

Yengeç ve yükselen yengeçler, eviniz, aileniz, yuvanız, haftanız bu etkilerle başlıyor. Hafta sonundan aldığınız etkilerle aileniz ve evinize daha çok ilgi göstereceksiniz. Hafta başı bu etkilerle başlayacak. Öğleden sonraki dönem birkaç gün boyunca keyfe, aşka, sizi mutlu edecek işlere kendinizi kaptıracaksınız. Geçtiğimiz haftalarda çok çalıştıysanız, özel hayatınızda zorlandıysanız ve bunları tatlıya bağladıysanız şimdi kendinizi düşünmenin tam zamanı. Hobilerinize daha çok yer açacaksınız.

Salı günü planlarınız varsa bu planlar maddi konularda sizi mutsuz edebilir, evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Salı günü yapacağınız harcamalara biraz daha dikkat edin.

Bu hafta Venüs ve Mars’ın Neptün’den aldığı güzel açılarla beraber ikili ilişkilerde gerçek manada aşkı, romantizmi karşı taraftan görebileceksiniz. Ortaklaşa işlerde harekete geçmek istediğiniz konularda diğer insanlara yardım edecek, aile hayatınızda beraber vakit geçirdiğiniz insanlardan yardımlarınızı esirgemeyeceksiniz.

Cuma günü Merkür Uranüs karesi arkadaşlık ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. Maddi bir konu canınızı sıkabilir ya da bazı arkadaşlarınızın kariyerinde zorlanmalar yaşadığını fark edebilirsiniz. Etrafınızdaki her tür duruma karşı sözlerinize dikkat edin. Cuma ve sonrasındaki birkaç gün başınıza buyruk, isyankar etkilerle konuşacağınız, sıkılganlıklarınızın yüksek olacağı dönemler olacak. Hafta sonu sevdiğiniz insanla güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, haftanıza iletişimi yüksek bir şekilde başlıyorsunuz. Pazartesi sabahı iletişim trafiğiniz yüksek akarken aldığınız telefonlarla bir plan yapacaksanız, yakın çevrenizde bildirimler alıyorsanız, bu planlarda son dakika değişiklikleri olabilir. Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca eviniz, aileniz, yuvanız önemli olacak. Evinize misafir gelebilir, aile büyüklerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

Salı günü ev hayatınızda sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamama etkisine dikkat edin. Duygusal olarak kendinizi yetersiz görebilirsiniz. Karşı tarafla aranızda soğukluklar oluşabilir. Hem aile hem özel hayatınızda salı günü bu etkiye dikkat.

Çarşamba ve perşembe günleri Venüs ve Mars’ın Neptün’den aldığı güzel açılarla iş hayatınızda aradığınız, uzun zamandır beklediğiniz güzel haberlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Başkalarına sağlıklarıyla ilgili konularda yardım edebilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlara yardım etmek, iletişim içerisinde olmak için çarşamba ve perşembe gününün olumlu enerjisinden faydalanın.

Cuma günü Merkür ve Uranüs dik açısı devreye girecek. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Sevdiğiniz insanın sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Ortağınız varsa bu dönem konuştuklarınıza dikkat edin. Aklınızda bir sürü fikir olabilir ama bunları hayata nasıl geçireceğinizi bilemeyebilir, zorlanabilirsiniz. Ailevi ilişkilerde ve iş hayatınızda sıkılganlıklarınızı kontrol etmeye çalışın. Cumartesi pazar gündelik işler vaktinizi alacak. Kemiklerinizi iyi ve sağlam tutun.

Başak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, maddi konular bu hafta önemli olacak. Maddi konularda dengeyi nasıl bulurum sorusuyla hareket edebilirsiniz. Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca yakın çevre iletişiminiz yüksek akacak. Beklediğiniz haberler varsa bu haberler yakın çevrenizden gelebilir. Kısa vadeli planlar yapabilir, öğrenciyseniz eğitim hayatınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Salı günü zorlayıcı açılar devrede. Eğitim hayatınızda, görüşmelerinizde, satış, reklam, pazarlama işlerinizde beklenmedik oluşumlar Salı sabahı devreye girebilir. Geciktirici, engelleyici etkiler altında kalabilirsiniz. Akşam saatlerine doğru ise hem fiziksel hem ruh sağlığınıza özen göstermeniz gerekecek çünkü aldığınız haberler ya da problemli bir günün sonunda olayları gözünüzde ekstra büyütebilirsiniz.

Çarşamba ve perşembe olumlu etkiler var. Siz bu etkileri aşk hayatınızdan alıyorsunuz. Sevdiğiniz insanla yapacağınız güzel planlar salı günü yaşayacağınız olumsuzlukları çok çabuk atlatmanızı sağlayacak. Sevdiğiniz insandan beklediğiniz sevgi, anlayış, destek ne varsa bütün bunların hızlıca hareketlendiğini göreceksiniz. Çocuğunuz varsa onun okul ve eğitim hayatındaki başarıları sizin de yüzünüzü güldürecek.

Cuma günü Merkür ve Uranüs karesi devrede olacak. İsyankar etkileri artırabilir. Diğer taraftan sağlığınızla, eğitim ve iş hayatınızla ilgili başvurduğunuz yerler varsa buralarda kimseyle takışmayın. Sinirli ve gergin olacaksınız. Sizi kimsenin anlamadığını düşüneceksiniz. İsyankarlığınızı biraz azaltmaya özen gösterin.

Terazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, haftanıza kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak, biraz kendinize vakit yaratarak başlayacaksınız. Hafta sonundan aldığınız etkilerle kendinize vakit yaratmanız gerektiğinin farkındasınız. Hafta sonu keyifli geçtiyse pazartesi öğle saatlerine kadar bu etki devam edecek. Sabah saatleri önemli haberler alabilirsiniz. Salı ve çarşamba maddi konular önemli olacak. Harcamalarınız yüksek olabilir, ödemeleriniz, beklediğiniz paralar varsa bunların üzerine düşeceksiniz. Ödeme dengesi, yatırımlarınız ve kazançlarınız konusunda birkaç gün hareketli geçebilir.

Salı günü Ay’ın ters açıları devrede olacak bu nedenle alışveriş yapmamaya özen gösterin. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Bu nedenle ihtiyacınız olmayan bir eşyayı alabilir sonrasında bu size pahalıya patlayabilir. Para ile ilgili konularda bazı konuları dengeleyemediğinizi düşünebilirsiniz. Yatırımlarınız varsa salı akşamüstüne kadar tehlike içerebilir, adımlarınızı dikkatli atın.

Çarşamba ve perşembe Venüs ve Mars’ın Neptün’den aldığı olumlu açılarla beraber ev, aile ve yuva alanlarınızda çok keyifli vakit geçireceksiniz. Evde yapılacak işleri rahatlıkla halledebilirsiniz, yapmanız gereken harcamalar devreye girebilir ve bu da sizi mutlu edecek. Ev hayatınızdaki insanın tavrında pozitif gelişmeler olabilir, bu da sizi çok memnun edecek. Aile büyüklerinize yardım etmekten büyük mutluluk duyabilirsiniz.

Cuma günü dikkatli olun, para ile ilgili girişimler, yatırımlar konusunda sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Bu da para harcamalarını tetikleyebilir. Çocuğunuzun ev hayatında, okulu ile ilgili konularda ciddi harcamalar yaptığını düşünebilirsiniz. Çocuğunuz varsa onun heyheyleri tepesinde olabilir. Hem çocuğunuz hem sevdiğiniz insanla tutkularınızı çarpıştırmayın. Merkür Uranüs’ün yenilik enerjisini hayatınıza almaya özen gösterin. Hafta sonu eviniz, aileniz, yuvanız sizin için önemli olacak.

Akrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, haftaya isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz. Hafta sonundan aldığınız etkilerle kendinize ve ruhunuza daha fazla vakit ayırmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Hafta başında da bu etkiler devrede olacak ama pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca kendi istek ve beklentilerinize odaklanacak, başınıza buyruk davranacak, iş hayatınızda kendinizi ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Bu hafta biraz kendinize vakit ayırmanız gerekecek. Aşka, keyfe, mutluluğa, sanatsal işlere daha fazla zaman ayıracağınız bir döngüye giriyorsunuz. Aşk hayatınız güzelleşmeye başlıyor, sevdiğiniz insandan alacağınız destek bu hafta iyice görünür olabilir. Yakın çevreniz de girişimleriniz konusunda sizi destekleyecek.

Salı gününe dikkat, hem aile hem özel hayatınızda karşı tarafla anlaşmak çok kolay olmayacak. Ortak iş yaptığınız birileri varsa onlarla da anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise kendinizi yalnız, umutsuz, kırgın hissedebilirsiniz. Neyse ki bu uzun sürmeyecek.

Çarşamba ve perşembe günü ev aile ve yuva alanlarınızda güzel gelişmeler karşınıza gelecek. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın sizi mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yaptığını göreceksiniz. Sanatsal işlerinizde, sosyal medyada şans ve fırsatlar yüzünüze gülebilir. Yakın çevrenizle yapacağınız planların çok rahat aktığını görebilirsiniz.

Cuma gününe dikkat, sevdiğiniz insanın size söylediği ya da sizin ona söylediğiniz bir söz ortalığı toz dumana çevirebilir. Sıkılganlıklarınız yüksek, farklı işler istiyor olabilirsiniz. Veya sevdiğiniz insanın size sıra dışı bir şekilde yaklaşmasını istiyor olabilirsiniz. Bunu göremediğinizde de karşı tarafı dürtmekten hiç de çekinmeyeceksiniz. Bu etkiye dikkat edin. Gerginlikleri hayatınıza çok fazla taşımayın. Hafta sonu yakın çevrenizle beraber güzel planlar devreye girebilir.

Yay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, sosyal çevre ilişkileriniz ve arkadaşlarınızdan alınacak haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Hafta sonundan da aldığınız etkiler de bu yöndeydi. Arkadaşlarınız ve çevrenizle çok fazla vakit geçirmiş ya da haberleşmiş olabilirsiniz. Hafta da bu etkilerle başlayacak. Pazartesi öğleden sonra salı ve çarşamba günleri daha çok kendi içinizde olduğunuz, çalışıyorsanız da işinize gücünüze gömüldüğünüz zamanları temsil edecek. Uzaktan, anne tarafından haberler alabilirsiniz. Hayatınızda biri varsa, onun ailesinin ya da kendi sağlığı, işi ile ilgili konular önemli olabilir.

Çarşamba ve perşembe oldukça keyifli. Maddi yönden bu keyfi kendi üzerinizde çok net göreceksiniz. Ev ve aile hayatınızda sevdiğiniz insanların parasal yönden size olan destekleri yüksek olabilir. Hem destek görebilir hem de maddi olarak siz destek verebilirsiniz. Bu da sizi çok mutlu edecek. Uzun zamandır evle ilgili yapmanız gereken bir harcama varsa çarşamba ve perşembe gününe denk getirmeye çalışın. Çünkü bu günlerde yapılan harcama evinize bereket ve uğur getirebilir.

Cuma gününe dikkat. İletişimle ilgili işlerinizde gerginlikleriniz yüksek olabilir. Çabuk tepkiler verebilirsiniz. Farklı işler yapma peşinde olacaksınız ancak bu işlerdeki sıra dışılığı iş yaptığınız insan anlamayabilir. Siz de ona çok çabuk tepki verebilirsiniz. Gemileri yakmayın, beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışlı olmaya çalışın. Fikirlerinizi hayata geçirmenin zor olduğunu düşüneceksiniz. Hafta sonu ise maddi konular hayatınızda önemli olacak. Bir yerden bir para bekliyorsanız bu parayla ilgili haberler hafta sonu gündeminize girebilir. Evinize yuvanıza gereken özeni göstermeniz ve yatırım yapmanız gereken bir dönem.


Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, kariyer ve mesleğiniz, iş hayatınızın detayları bu hafta başında önemli olacak. Pazartesi öğle saatleri itibariyle, salı ve çarşamba günleri daha çok arkadaşlarınızla vakit geçireceğiniz, önemli organizasyonel işlerinizi hareketlendireceğiniz, gelecek planlarınızı yapacağınız günler olacak.

Çarşamba ve perşembe çok keyifli. Yakın çevrenizde çok hızlı ilerleyen işler olabilir. İletişimle ilgili işlerde aradığınız desteği bulacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanların işinizle ilgili konularda size çok büyük yardımları olabilir. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, dijital platform alanlarında kendinizi göstereceğiniz, aynı zamanda önemli insanlara tanışıp ikili ilişkilerde de aradığınız mutluluğu bulacağınız bir hafta olacak.

Salı gününe dikkat, parayla ilgili konularda bazı anlaşmazlıklar devreye girebilir. Sabah saatlerinde kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise yapılması gereken bir ödemenin yapılamaması nedeniyle canınız sıkkın olabilir. Her tür girişimizi de bu hafta sizi destekliyor.

Cuma günü Merkür Uranüs dik açısı yatırımlarınız konusuna dikkat çekiyor. Cuma günü yatırımlarınız, harcamalarınız konusuna dikkat edin. Sıkılganlıklarınızı kontrol ettiğiniz sürece istediğiniz sonuçlar karşınıza gelecek. Perşembe ve cuma iş konuları ön planda. Hafta sonu oldukça hareketli geçecek, kendinizi dış ortamlara atabilirsiniz.

Kova Burcu:

Kova ve yükselen Kovalar, dış ortamlardan, uzak yerlerden alınacak haberlerle haftanız başlıyor. Pazartesi öğle saatlerinden itibariyle ve birkaç gün boyunca yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Salı günü iş hayatınızda verdiğiniz sözler, beklediğiniz haberler varsa bazı sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Aile hayatınızda yaşanacak bir münakaşa sizi huzursuz hissettirebilir. İşinizi ertelememeniz gereken bir dönem. Salı günü bu durum sizi yetersiz hissettirebilir.

Çarşamba ve perşembe güzel destekler alacaksınız. Para ile ilgili konuşmalar, görüşmeler, belki birine yapacağınız maddi bir yardım sizi iyi hissettirecek. Beklenmeyen yerlerden para gelmesi sizi mutlu edebilir. Bu hafta parasal yönden şansınız kuvvetli görünüyor.

Cuma günü gerginlikleriniz yüksek olabilir. Bu aralar çok fazla düşünüyor ve plan yapıyor olabilirsiniz. Ailenizdeki kişilerin bu planlarınızdan haberi olmayabilir ve sizi anlamadıklarını düşünebilirsiniz. Onlara karşı asi ve isyankar tepkilerden uzak durmaya çalışın. Hafta sonu kendi halinizde olmak isteyebilir, insanlarla görüşmekten kaçınabilirsiniz. Bu da size iyi gelecek.

Balık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, ödemelerle haftanızı başlatıyorsunuz. Harcamalarınızın yüksek olduğu bir hafta sonundan çıktınız. Pazartesi günü hesap kitap işleri öğle saatlerine kadar devrede olurken öğleden sonra ve birkaç gün boyunca seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetlerle ilgili konulara daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Dış ortamlarda olmak önem kazanabilir. Bir seyahat planı yapabilirsiniz.

Eğitimci veya öğrenciyseniz salı ve çarşamba günleri eğitim hayatıyla ilgili haberler gündeme yerleşecek. Salı günü bu anlamda zorlanmalar olabilir. Uçağın rötar yapması, yolculuklarla ilgili engeller karşınıza gelebilir. Çok çabuk sinirlenebilirsiniz. Çevresel faktörler ön planda olacak. Yapacaklarınız buna göre şekillenecek.

Çarşamba ve Perşembe şahane, sosyal çevrenizden göreceğiniz güzel yardımlar mutlu ve şanslı hissettirebilir. Bir arkadaşınızla aranızda romantik bir ilişki oluşabilir. O kişinin size büyük bir şefkatle, ilgiyle, romantizmle yaklaştığınız fark edebilirsiniz. Organizasyona, davetlere dair önemli işleriniz varsa kendinizi ön plana çıkaracaksınız. Sosyal ortamlardan yana şansınızın yüksek olduğu zamanlar. O yüzden hayallerinizi gerçekleştirmek için kendi halinizde olmamanız gerekiyor. Diğer taraftan bazı düşünceleri kafanızda çok büyütüyorsunuz. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir.

Yakın çevrenizdeki insanlarla Ccuma günü gerginliklere dikkat edin. Kafanızdaki fikirleri insanlara anlatırken daha sakin olun. Hafta sonu sosyal çevrenizin hareketli olduğunu göreceksiniz. Güneş de geçtiğimiz hafta sizin burcunuza geçti. İleriye yönelik planlarınızı hayata geçirme zamanı.

Yorumlar (0)