Atiye'nin yeni sezonunda neler oluyor?

DİZİ 16.09.2020, 10:02 18.09.2020, 11:45
Atiye'nin yeni sezonunda neler oluyor?

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı, oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Hazal Türesan ve Meral Çetinkaya gibi birbirinden değerli isimlerin yer aldığı Atiye 2. sezonu 10 Eylül'de Netflix'te yerini aldı. 

Atiye 2. sezonda neler yaşanıyor?

  • Atiye 2. sezon 1. bölüm özeti: Kendini var olmadığı rahatsız edici yeni bir gerçeklikte bulan Atiye, her şeyin başladığı yerde tanıdık bir simayla karşılaşır.
  • Atiye 2. sezon 2. bölüm özeti: Serdar, Atiye'yi izlemesi için Hannah'yı görevlendirir. Erhan'ın madencilik işleriyle Serdar arasındaki bağlantıyı öğrenir ve Erhan'ın geçmişinden biriyle tanışır.
  • Atiye 2. sezon 3. bölüm özeti: Atiye, Erhan'a Nazım'ın defterini gösterir ve defterde doğurganlık sembolünü görür. Mustafa, Serap'on geçmişini araştırır. Atiye şaşırtıcı bir gerçeğin farkına varır.
  • Atiye 2. sezon 4. bölüm özeti: Ozan'ın kaderi pamuk ipliğine bağlıyken Serdar telaşla Atiye'nin nerede olduğunu bulmaya çalışır. Atiye ise dünyanın geleceğinin kendi ellerinde olduğunu öğrenir.

  • Atiye 2. sezon 5. bölüm özeti: Melek parçaları bir araya getirmeye başlar. Hannah, Erhan'ı bulmasına yardım etmesi için Nazım'ı zorlar. Erhan ve Atiye'yi Kapadokya'da bir yardımsever beklemektedir.
  • Atiye 2. sezon 6. bölüm özeti: Serap, Melek'e bir işaret gönderir. Seher, Atiye'ye Erhan'ın onu hatırlamasına yardımcı olacak yazıtı gösterir. Ancak Atiye'nin yolculuğu sekteye uğrar.
  • Atiye 2. sezon 7. bölüm özeti: Elif'in zamanı tükenirken Serdar, oldukça karanlık olan trajik geçmişini açıklar ve öağaranın girişini göstermesi için Atiye'yi zorlar.
  • Atiye 2. sezon 8. bölüm özeti: Hamile kadınların ölümüne ilişkin gerçek gün ışığıma çıkar. Atiye'nin yolculuğunu tamamlamasıyla iki paralel gerçeklik birleşir. Ama Atiye bunun için bir bedel öder.
Yorumlar (0)
26°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori çiftin hangisi?
Senin favori çiftin hangisi?