‘Becoming Karl Lagerfeld’ın yeni afiş yayınlandı

DİZİ 26.04.2024, 12:20 26.04.2024, 12:32
‘Becoming Karl Lagerfeld’ın yeni afiş yayınlandı

Yaratıcılık, deha, skandallar, rekabet, tutku, ihanet… Tüm bu tatlardan kendine büyük bir pasta yaratan ve fonuna da Paris, Monako ve Roma’yı yerleştiren ‘Becoming Karl Lagerfeld’ adlı diziden yeni afiş paylaşıldı. Dünya prömiyerini yaptığı Canneseries’de yaklaşık 3 dakika boyunca ayakta alkışlanan dizi, 7 Haziran’dan itibaren sadece Disney+’ta izleyicilerle buluşacak. 

 7 Haziran’dan itibaren sadece Disney+’ta seyredilebilecek ‘Becoming Karl Lagerfeld’ dizisinden yeni afiş yayınlandı. Dostlukların kalbinde yaşanan mücadeleleri, ihanetleri ve tutku dolu olayları, fonuna 1970’lerin Parizyen gecelerini yerleştirerek anlatan dizi, Gaumont ve Jour Premier yapımcılığında izleyicilerle buluşacak. 

Seyircileri 1972 yılına, moda devinin 38 yaşında olduğu döneme götüren dizi, Lagerfeld’in henüz halk tarafından bilinmeyen bir hazır giyim tasarımcısı olduğu günlerle başlıyor. Henüz ikonik saç stiliyle görmediğimiz Lagerfeld, zaman geçtikçe kendini ünlü iş insanı Pierre Bergé tarafından desteklenen Yves Saint Laurent ile rekabet içinde buluyor. 

Sadece Paris değil, Monako ve Roma’da da geçen dizi, Paris couture dünyasının dev isminin, kendi imparatorluğunu nasıl kurduğunu gözler önüne seriyor. ‘Kaiser Karl’ adlı romandan uyarlanan dizide Lagerfeld’e başarılı oyuncu Daniel Brühl hayat verirken, Brühl’e Théodore Pellerin, Arnaud Valois, Alex Lutz, Agnès Jaoui, Jeanne Damas, Claire Laffut, Sunnyi Melles ve Paul Spera eşlik ediyor. 

Yorumlar (0)