“Gizli Saklı”nın yayın tarihi belli oldu

DİZİ 01.06.2022, 16:16 02.06.2022, 14:25
“Gizli Saklı”nın yayın tarihi belli oldu

Yapımcılığını No:9 Productions’ın, yönetmenliğini ve senaryosunu ise Şahin Altuğ’un üstlendiği, FOX’un yeni dizisi “Gizli Saklı”nın merakla beklenen afişi yayınlandı. Dizinin başrolleri Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın afişteki yeni karakterlerine bürünmüş halleri dikkat çekti, afiş sosyal medyada olumlu yorumlar aldı.

Sinem Ünsal, Halit Özgür Sarı, Tardu Flordun, Bülent Emrah Parlak, Şinasi Yurtsever, Ece Dizdar, Selçuk Borak, İdris Nebi Taşkan, Emrullah Çakay, Fulden Akyürek, Erşan Utku Ölmez, Hasan Elmas ve Şebnem Sönmez gibi birbirinden başarılı isimleri kadrosunda bulunduran dizi 8 Haziran Çarşamba ilk bölümüyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Aşk, macera, polisiye ve komedinin bir arada olduğu, izleyiciyi ekranlara kilitleyecek “Gizli Saklı”da; Naz (Sinem Ünsal) polis akademisinden yeni mezun, korumacı bir karakter olan annesi ve dayısıyla birlikte yaşamaktadır. Tarık Koşuoğlu (Tardu Flordun) isimli bir mafya babasının peşinde olan polis teşkilatı, Naz’ı ve deli dolu polis memuru Pamir’i (Halit Özgür Sarı) gizli görevde beraber kullanmaya karar verir. Pamir ve Naz yeni evli bir çift gibi mafya ailesinin evinin karşısına taşınacak ve Tarık Koşuoğlu’nun güvenini kazanıp onu adalete teslim edeceklerdir…

Yorumlar (0)