Memleketin bütün yakışıklılarını öptün!

GÜNDEM 05.03.2024, 13:05 05.03.2024, 13:26
Memleketin bütün yakışıklılarını öptün!

Yasemin Şefik’in BKM Maximum Uniq’te gerçekleşen ‘Uyduruk Sonlar’ isimli talk show programına konuk olan başarılı oyuncu Funda Eryiğit, program boyunca verdiği cevaplar ile izleyenleri hem şaşırttı hem de kahkahaya boğdu.

Yasemin Şefik, ödüllü oyuncuya ‘Memleketin bütün yakışıklılarını öptün’ yorumunda bulundu. Bunun üzerine gelecek soruyu merak eden Funda Eryiğit, Yasemin Şefik’in ‘Bu bir övgü. Mesela en yakın arkadaşın nasıldı diye soruyor mu? Nasıldı o sahne bir anlat kimseye söylemeyeceğiz diyor mu?’ sorusuyla karşılaştı. Eryiğit ise ‘Sordular tabi…Kimse onlara sordu mu acaba Türkiye’nin en güzel kadınını öpmek nasıl bir duygu…şaka yapıyorum’ şeklinde cevap verdi.

‘PAVYONDA ÇALIŞAN KADIN ROLÜ KESKİN VE ZOR’

HAZAR BUNU ÇOK GÜZEL CANLANDIRDI…BU YÜZDEN KONUŞULDU!

Yasemin Şefik, Timsah Ateşi tiyatro oyununda Funda Eryiğit’le aynı sahneyi paylaşan Hazar Ergüçlü için ‘Hazar kardeşini oynuyor ve şimdi pavyona düştü. Ne diyorsun?’ diye sorduktan sonra Funda Eryiğit ‘Hazar bunu çok güzel canlandırdı, pavyonda çalışan kadın rolü keskin ve zor bir rol. Dikkat çekici bir rol, dikkat çekici bir oyunculukla birleşince çok konuşuldu. Hazar’la benziyoruz da neden daha önce bizi buluşturmamışlar bilmiyorum’ dedi.

Programın linki; https://www.youtube.com/watch?v=98vwmrV6UFk

Yorumlar (0)