Tan Taşçı konser serisine devam ediyor

KÜLTÜR SANAT 14.06.2021, 10:11
Tan Taşçı konser serisine devam ediyor

Tan Taşçı, 2021 yazında "Söz&Müzik: Tan Taşçı" konser serisine devam ediyor. Ünlü sanatçı şehir şehir gezerek "Söz&Müzik: Tan Taşçı" projesi ile açıkhava sahnelerinde müzik severler ile buluşacak.

Uzun bir ön çalışma ile hazırlanılan “Söz Müzik : Tan Taşçı” konser serisinde sanatçı, profesyonel müzik kariyerinde kendi yazdığı ve seslendirdiği şarkıların yanı sıra Türk müzik piyasasında hatırı sayılır yorumcuların sesinden duyduğumuz ve imza attığı Söyleme, Eski Sevgili, O'na Söyle, Çanta, 5 Dakika, Hata, Ağla Ağla, Nasıl Seveceğim, Benim Gibi Olmayacak gibi hitlerini yepyeni versiyonları ile bu konser serisinde sahneye taşıyor.

Bu hafta sonu(18 Haziran cuma) Bayhan Prodüksiyon organizasyonu ile Konya Selçuklu Kongre Merkezi Açıkhava Sahnesi konseri ile başlayacak olan Tan Taşçı turnesi Temmuz ayı boyunca Adana, Datça,Bodrum,Antalya ve Kuşadası konserleri ile devam edecek. Ayrıca Tan Taşçı merakla beklenen İstanbul konseri ve turnenin Ağustos tarihlerini de yakında sosyal medya hesaplarından açıklayacak. Konserlerin biletleri Passo'da.

"SÖZ&MÜZİK TAN TAŞÇI" 2021 YAZ TURNE HAZİRAN/TEMMUZ PROGRAMI;

  • 18 Haziran 2021 Konya Selçuklu Kongre Merkezi Açıkhava Sahnesi
  • 03 Temmuz 2021 Adana 01 Burda PGM Açıkhava Sahnesi
  • 10 Temmuz 2021 Datça Açıkhava Tiyatrosu
  • 13 Temmuz 2021 Bodrum Antik Tiyatro
  • 24 Temmuz 2021 Antalya Açıkhava Tiyatrosu
  • 27 Temmuz 2021 Kuşadası AVM Amfi Tiyatro
Yorumlar (0)
29°
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?