Ege: "Deprem sonrası üzüntüden sesimim kaybettim"

MAGAZİN 24.05.2023, 12:08 24.05.2023, 12:53
Ege: "Deprem sonrası üzüntüden sesimim kaybettim"

Ege, önceki gün objektiflere takıldı. Doktor randevusu olduğunu söyleyip, ayaküstü soruları yanıtlayan 1990'lı yılların sevilen ismi, Kahramanmaraş merkezli depremlerden sonra büyük travma yaşadığını ve bu sebeple sesinin kısıldığını söyledi.

Posta'nın haberine göre; ünlü şarkıcı, belli aralıklara doktora gelip ses terapisi aldığını, depremde dostlarını kaybetmesinin üzüntüsüyle bel ve boyun fıtığı da olduğunu açıkladı.

"Depremle beraber bir travma oluştu ve uzun bir süre sesim çıkmadı" diyen Ege, şöyle konuştu: “İki ay bekledim ama açılmayınca şimdi ses terapisine başladım. Ajda Pekkan'ın da ses koçu olan bir doktorumuz var, ona geliyorum. Beş, altı ders aldık, ilk konserimizi verdik geçenlerde, işe yaramış.”

Ege, yaşadığı sağlık sorununa dair, "Psikolojik sebeple üzüntüden oldu. Ülke olarak üzüntü dolu günlerden geçtik. Zaten o dönem konserlerimi de iptal etmiştim içimden söylemek gelmiyordu. Üzüntüden fazla kasmışım kendimi; bel ve boyun fıtığım ve ayrıca omuzlarda yırtık oldu" ifadelerini kullandı.

"Ağır travma oldu benim için" diyen 53 yaşındaki ünlü isim, "Allah bir daha ülkemize göstermesin inşallah. Ben de depremde dostlarımı kaybettim" açıklamasını yaptı.

Yorumlar (0)