Ezgi Mola yeni markası “Ezomola”yı anlattı

MODA 20.04.2021, 14:22
Ezgi Mola yeni markası “Ezomola”yı anlattı

Masumlar Apartmanı dizisindeki performansıyla dikkat çeken oyuncu Ezgi Mola uzun zamandır üzerinde çalıştığı giyim koleksiyonu, Ezomola markasıyla modaseverlerle buluşuyor.

Yazın ruhunu ve romantizmini yansıtan zamansız parçalar sunan Ezomola koleksiyonununda keten ve hafif kumaşlarla kırmızı, hardal, turuncu, mavi, siyah ve beyaz gibi yaz renklerinin muhteşem uyumu dikkat çekiyor.

Bir giyim koleksiyonunun uzun zamandır hayalinde olduğunu söyleyen Ezgi Mola Ezomola markası ile ilgili şunları söyledi: “Çok uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir proje Ezomola. Hayalimde, içinde rahat edeceğim, her bir parçasını giymekten keyif alacağım, herkesin de aynı rahatlığı hissedebileceği bir koleksiyon hayata geçirmek vardı.

Koleksiyonun tasarımından üretim aşamasına tüm süreçlerinde ekip arkadaşlarımla beraberdim, sevdiğim ya da sevmediğim şeyleri söyleyip yeri geldiğinde ürünü almak isteyen bir müşteri olup hayal ettiklerimi yapmaya çalıştım. Renkleriyle kullanılan kumaşlarıyla cıvıl cıvıl yaz hissini koleksiyona yansıtmak istedik. Hayalimdekileri hayata geçirdiğimiz, içime sinen bir koleksiyon oldu. Umarız herkes keyifle giyer.”

Yorumlar (0)