Eğlencenin adresi ‘Güldür Güldür Show’

TV 09.02.2024, 23:45 09.02.2024, 23:51
Eğlencenin adresi ‘Güldür Güldür Show’

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ bu akşam saat 20.00’de 361. bölümüyle ekrana geliyor.

İsmail duvar kağıdı satan bir dükkan sahibidir. Müşterisi Jale’ye satış yapmak için yüksek bir performans gösterir ve onu etkilemeyi başarır.

Tarih öğretmeni olan Paşa 30 yıllık komadan uyanıp bir tarih programına katılır. Programdaki diğer uzmanların tarih bilgisi doğrudur fakat konuşma şekilleri sosyal medya fenomenleri gibidir. Paşa neye uğradığını şaşırır ve tepki göstermeye başlar.

Hayati uzun zamandır et yemeyen ailesi için et almıştır ve artık bu zenginlik belirtisidir. Eti sosyal medyadan paylaşan aile herkesin ilgisini üzerinde toplar. Tüm mahalleli eti merak edip Hayatileri ziyarete gelir.

Mesut bir yol çalışmasında görevlidir. Yol çökme tehlikesinde olduğu için belediye tarafından kapatılmıştır. Gelen vatandaşlar yolu uzatmak istemedikleri için kapatılan yolu kullanmak isterler. Mesut herkese engel olmaya çalışır fakat sözünü kimseye geçiremez.

Çiçek ve İbrahim, anne babalarının birbirlerine sevgi göstermelerini isterler. Anne Nazlı oldukça sert bir kadındır. Çocuklar Nazlı’nın Fikri’ye sevgi göstermesi için uğraşır fakat başarılı olamazlar.

Köye yerleşen sanatçılar köylüler ile sorun yaşamaya başlar. Sıkıntıyı çözmek isteyen muhtar Bahadır, sanatçılar ve köylüleri bir araya toplayıp çözüm yolu ararlar.

Nazlı ve İbrahim, boşanmak üzere olan Fikri ve Yeter’le sorunlarını çözmek için konuşmak ister. Nazlı ve İbrahim bir yandan çiftin sorunlarıyla ilgilenirken diğer yandan bebeklerini uyutmaya çalışırlar.

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar (0)