"Fırıncının Karısı" TV'de ilk kez ekranda

TV 26.06.2020, 16:56 27.06.2020, 09:26
"Fırıncının Karısı" TV'de ilk kez ekranda

Yönetmenliğini Murat Onbul'un üstlendiği, Alper Kul, Büşra Pekin ve Korhan Herduran'ın rol aldığı hareketlerinden şüphelendiği kocasını takip etmeye karar veren genç bir kadının hikayesini konu alan film “Fırıncının Karısı” TV’de ilk kez bu akşam saat 20.00'de Kanal D’de ekrana geliyor.

Naif bir kadın olan Ferdane’nin, kocası fırıncı Mustafa ile sıradan bir yaşamı vardır. Maskülen ve kıskanç bir adam olan Mustafa’nın davranışlarına alışan Ferdane, bir süre sonra beklemediği durumlarla karşı karşıya kalır. Kocasında büyük değişiklikler fark eden Ferdane, bunun geçici bir şey olduğunu düşünse de işler pek de onun düşlediği gibi değildir.

Olduğunun tam aksi davranışlar sergileyen Mustafa’nın bu hali Ferdane’yi büyük bir meraka sürükler. Kocasındaki değişimin nedenini öğrenmek isteyen Ferdane, Mustafa’yı takip etmeye karar verir. Kendisine yardım etmesi için kardeşi Ramazan’ı da yanına alan Ferdana, kocasını peşine düşer.

Bu sırada, İsmail’in kötürüm ablası, kızı Hacer ve büyücü “Vahdi Dede”nin de olaya karışması işlerin daha da karışık bir hal almasına neden olur. Tüm bu kargaşaya neden olan olayın açığa çıkmasıyla Mustafa, Ferdane ve Ramazan, kendilerini büyük bir maceranın içinde bulur.

Yorumlar (0)
20°
açık
Günün Anketi Tümü
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!