Güldür Güldür Show’ da eğlence hız kesmiyor!

TV 06.06.2024, 19:23 11.06.2024, 07:44
Güldür Güldür Show’ da eğlence hız kesmiyor!

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ bu akşam saat 20.00’de 378. bölümüyle ekrana geliyor.

Yeter Yakalayan’la Tatlı Ekşi programına, dolandırılan Fikri ve eşi Burcu gelir. Burcu Fikri’yi, Fikri'nin arkadaşı İbrahim’le aldatıyordur. Fikri’nin paraları ve mallarının eşi Burcu tarafından çalındığı da çok bellidir. Fikri ise Burcu’nun yalanıyla her şeyin sorumlusunun başka biri olduğunu zanneder.

Mesut, arkadaşı İsmail’in oğlu Bahadır ile birlikte aydınlanma kampı adı altında insanları dolandırıyordur. Nefes terapisine gelen sosyetik misafirlere ormanda kurtlar saldırınca ortalık karışır.

Çatladıkapı futbol takımının taraftarları maçtan önce takımlarının isminin başınahoşlarına gitmeyen bir sponsor ismi alındığını öğrenir. Spiker, taraftarlar ve futbolcular da sponsorluk alınca Hayati ve diğer taraftarlar tepki göstermeye başlarlar.

Yeter, kızı Çiçek'in yurt dışına çalışmaya gitmesini istemez ve arkadaşlarını çağırır. Yeter'in arkadaşları Çiçek’i ikna etmeye çalışırlar fakat anlattıkları şeyler onu daha da motive eder.

Çok zengin ve güçlü biri haline gelen İbrahim, çocukken onu dışlayan arkadaşlarıyla bir görüşme ayarlarlar. Sandalyesini ters döndürerek onlarla konuşur. İbrahim uzun süre ipuçları verir fakat kimse onu tanımaz. İbrahim’in nasıl zengin olduğunu öğrenen arkadaşları kendi aralarında iş bölümü yapınca İbrahim yine başa döner.

Mesut, yurtdışında dersler veren bir profesördür. Türkiye’de bir üniversiteye konuşmacı olarak gelir. Öğrenciler kariyer planlarını Mesut'a danışmaya başlarlar. Mesut, öğrencilerin hayalleriyle şok olur.

Mehtap, sevgilisi Mesut’un aşırı iyi niyetli biri olmasından dolayı kendisini onun yanında kötü biri gibi hisseder ve bu durumu arkadaşlarına da anlatır. Konu tartışmaya açılmışken, Mesut sürekli iyi niyetli davranışlarına devam edince Mehtap giderek daha da çok sinirlenir ve Mesut’u terk eder.

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar (0)