“Ketche” lakaplı yönetmen Hakan Kırvavaç dizi dünyasını anlatacak

TV 21.11.2023, 13:06 21.11.2023, 15:36
“Ketche” lakaplı yönetmen Hakan Kırvavaç dizi dünyasını anlatacak

TOD ORIGINALS’ın en beğenilen yapımlarından “Yekta Kopan’la Set Arası”, üçüncü sezonuyla da büyük ilgi görüyor. TV, sinema ve tiyatro dünyasından çok özel konukların sohbetleriyle renk kattığı programın bu haftaki konuğu ise “Ketche” lakabıyla tanınan, başarılı yönetmen Hakan Kırvavaç.   

Dizilerinin başarısının sırrı ne? Hangi tür filmler çekmek istiyor? 

Reklam ve klip yönetmenliği ile çıktığı yolda kariyer basamaklarını büyük bir hızla tırmanan, “Romantik Komedi”, “Sen Yaşamaya Bak” ve “Müslüm” gibi çok ses getiren filmlere imza atan ve iki sezondur “Kızılcık Şerbeti” dizisinin yönetmenliğini üstlenen Hakan Kırvavaç, “Yekta Kopan’la Set Arası”na özel açıklamalarda bulundu. 

Tesadüf eseri başlayıp müzik ve sinema dünyasındaki dostları sayesinde zirveye uzanan kariyer yolculuğunun kilometre taşları…  Kızılcık Şerbeti dizisinin değindiği kültür çatışması hakkında neler düşünüyor? Geleceğe dair planları neler? Sırada hangi proje var?  Kamera arkası sırları… 

Ünlü yönetmen, tüm bu soruların yanıtlarını ve çok daha fazlasını, “Yekta Kopan’la Set Arası”nın 24 Kasım Cuma günü yayınlanacak yeni bölümünde anlatacak.

Yorumlar (0)