TV'de ilk kez ekrana geliyor!

TV 27.06.2020, 16:47
TV'de ilk kez ekrana geliyor!

Başrolünde Oscar ödüllü oyuncu Nicolas Cage’nin yer aldığı film “İntikam: Bir Aşk Hikayesi” bu akşam TV’ de ilk kez saat 21.45'te Kanal D'de ekrana geliyor.

Filmde, eşini kaybetmiş genç ve güzel bir kadın olan Teena’ya, bir gece eğlencesinden kızı ile beraber evine dönerken yaşadıkları kasabadaki dört serseri tarafından tecavüz edilir. Her şey son anda kaçarak bir yere gizlenen küçük kızının gözleri önünde olur. Teena öldüresiye şiddet de görmesine rağmen hayatta kalabilmiştir.

Saldırganlar son derece pervasızdır. Nitekim küçük kızı perişan bir halde yolda bulan polisler kısa bir sürede faillere ulaşacak ve hepsini tek tek yakalayacaktır. Mahkeme ise tam bir fiyaskodur. Failler çok güçlü bir avukat tutmuşlar ve bu avukatın yaptığı savunma ile adeta kızına kötü örnek olan bir anne algısı oluşmuş, tecavüz ise para karşılığı gerçekleştirilen bir cinselliğe dönüştürülmüştür.

Kadının da kızının da feryatları boşunadır. Genç bir polis olan John ise kızın bulunduğu andan itibaren olay hakkında tüm gelişmeleri izlemiş ve mahkeme sonucuna en az kız ve annesi kadar öfkelenmiştir. Ama onun iki kurbandan farkı vardır. Polistir ve silahlıdır. Silahını adalet için kullanmaya karar verir.

Yorumlar (0)
22°
açık
Günün Anketi Tümü
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!