18.05.2020, 10:51

18 - 24 Mayıs haftalık burç yorumları

Merhaba... 18 – 24 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım.

Koç Burcu:

Haftaya hızlı gelişmelerle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta başı alacağınız kararlar sizi heyecanlandırabilir, yerinizde duramayabilirsiniz.

Çarşamba günü Güneş İkizler burcuna geçiyor. Hava enerjisiyle öğrenmekten, yakın çevrenizle bağlantı içinde olmaktan mutluluk duyacağınız bir dönem içinde olacaksınız.

Perşembe günü yakın çevre ilişkilerinde bazı sorunlar ve hayal kırıklıkları devrede olabilir. Eski bir konunun yeniden alevlendiğini ve yakın çevre ilişkilerinizi etkilediğini görebilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili alanlarda kararlar almak için uygun bir zaman olmayacak.

Cuma günü oluşan Yeni ay,  iletişim, satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, ulaşım alanlarınızdaki kararlarınızı ve başlangıçlarınızı destekliyor. Yine iletişime dayalı işlerinizde farklı ve değişik teklifler ve uygulamalar oluşabilir. Ama bu işlerde gözünüzü dört açmalı, gerçekçi olmalı, aldatıcı etkilerden uzak durmalısınız. Çevrenizle beraber yapacağınız işlerde kalıcı ve uzun soluklu adımlar atılabilir. Sorunları ele almak ve çözmek için uygun bir yeni ay başlıyor.

Boğa Burcu:

Haftanıza geri planda durarak, isteksiz enerjilerle giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Hafta ortası itibarıyla ay sizin burcunuza geçtiğinde hareketleneceksiniz.

Bu hafta Çarşamba günü Güneş İkizler burcuna geçiyor. Maddi konuların üzerine eğileceğiniz, parasal durumunuzu gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.

Perşembe günü arkadaşlarınız ve çevrenizle gireceğiniz parasal işlerinizde bazı sorunlara ve hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Her şeyi iyice gözden geçirmeli, parasal konularda yaş tahtaya basmamalısınız.

Cuma günü oluşan yeni ayla beraber para ile olan yeni çözümlemeleri, yeni adımları, yeni bağlantıları, yeni fırsatları devreye sokabilirsiniz. Güzel parasal anlaşmalar karşınıza gelirken, durum ve koşulların gerçekliğinden emin olmalı, aldatılmalara ve yanılsamalara karşı dikkatli olmalısınız. Kariyer adımlarınız için kalıcı ve sağlam ilerlemek sizin için önemli olmalı. Bir yönden destek bulurken, diğer gözden kaçırdıklarınız sizi zorlayabilir.

İkizler Burcu: 

Haftanıza çevre ilişkilerinize, sosyal ortamlardan alacağınız haberlerle başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen ikizler. Hafta ortası itibarıyla daha sakin ve kendinize yönelik birkaç gün sizi bekliyor. Hafta sonu yeniden hızlanacaksınız.

Çarşamba günü Güneş sizin burcunuza geçiyor. Kendinize olan güveninizin artacağı bu dönem fikirlerinizle, duruşunuzla diğer insanları rahatlıkla etkileyebilirsiniz.

Perşembe günü iş ve kariyer alanlarınızda bazı yanıltıcı ilişkilere dikkat edin. Bir hata yaptığınızda insanlardan beklediğiniz desteği bulmak kolay olmayabilir. Görüntünüz ve fiziki sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz.

Cuma günü gerçekleşen yeni ay, kendi istek ve  beklentilerinizi hareketlendirecek. Bu yüzden de kafanızdaki plan ve projeleri uygulamaya koymak isteyeceksiniz yalnız yanılma etkiniz de yüksek görünüyor. Geleceğiniz adına önemli, sağlam adımlar devrede olurken, bazı insanların başarınızı onaylamadığını ya da istediğiniz sonuçları alamadığınızı da fark edebilirsiniz. Fikirlerinizde net olmanız gereken bir dönem.


Yengeç Burcu:

Haftanıza girişken ve aktif etkilerle başlıyorsunuz sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Arkadalıklarınız, çevrenizden alacağınız haberler haftasonuna kadar önemli olacak.

Çarşamba günü Güneş sizin kapalı alanınıza geçiyor. Bu da demektir ki güneşin tam etkilerini hayatınıza almakta zorlanabilirsiniz. Kendi köşenizde olacağınız, geri planda duracağınız bir dönem. Bu dönemi plan yapma dönemi olarak görmelisiniz.

Perşembe günü ailenizdeki büyüklerin hayatında bazı zorlanmalar oluşabilir. Geçmişte yaşadığınız sorunların sizi zorladığını, hayal kırıklıklarınızı tetiklediğini görebilirsiniz. Eğitime veya seyahate dayalı beklentileriniz varsa bu dönem beklentilerinizi karşılaşmak kolay olmayacak.

Cuma günü gerçekleşecek olan  Yeni ay, sizin kadersel alanınızda oluşuyor. Kaderinizin ipleri elinizde olmayacak. Bu yüzden önemli girişimlerden kaçınmanız, acele kararlar almamanız bu Yeni ay’da çok önemli olabilir. Eski meseleleri ve sorunları ele almak, kötü alışkanlıklarınızdan, huylarınızdan kurtulmak için bu yeni  ayı kullanabilirsiniz. Maddi konularda desteklenecek ama diğer alanlarda zorlanacaksınız.

Aslan Burcu:

Bu hafta dış ortamlardan alacağınız haberlerle başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Uzakta bulunan kişilerle daha fazla irtibat halinde olabilirsiniz. Hafta ortasından, haftasonuna kadar keyfiniz yüksek olacak.

Çarşamba günü güneş İkizler burcuna geçiyor. Sosyal çevrenizi, diğer insanlardan alacağınız desteği büyüteceğiniz, arkadaşlarınızla ilişkilerinizi yeniden ele alacağınız bir dönem içine gireceksiniz.

Perşembe günü arkadaşlarınız ve çevrenizle parasal konuları yeniden ele almanız gerekebilir ama bu sorunları da beraberinde getirebilir. İlişkilerinizde hayal kırıklıklarına açık olacaksınız.

Cuma günü sosyal çevre alanlarınızda oluşan yeni ay,  yeni aktivitelerin, yeni grupsal organizasyonların habercisi olabilir. Bu Yeni ay ile beraber geleceğinize yönelik önemli kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle beraber hareket edeceksiniz. İş hayatınızda güzel sonuçlar, istediğiniz işler karşınıza gelecek.Yalnız bu işlerin parasal alanda sizi yanıltmasına izin vermeyin. Gücünüz tam olacak ama gözden kaçırdığınız detaylar ileride başınıza sorun açabilir.

Başak Burcu:

Haftanıza gizemli konular üzerine eğilerek giriş yapacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Hayatınızdaki olayları farklı gözlerle göreceğiniz bir hafta olabilir. Parasal konularda hafta ortasına harcamalarınıza dikkat edin. Ufak tefek harcamalar gereğinden fazla tutabilir.

Çarşamba günü Güneş İkizler burcuna geçiyor. Kariyer ve iş konularınıza odaklanıyorsunuz. Kendinizi yaptığınız işlerde göstermek isteyebilirsiniz.

Perşembe günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanla ilişkilerinize veya onun ailesiyle olan ilişkilerinize dikkat edin. Eski bir konu ve mevzu yeniden gündeme gelebilir. Beklediğiniz ilgi ve desteği görmekte zorlanabilirsiniz.

Cuma günü oluşan Yeni ay, kariyer hayatınızda önemli karar ve başlangıçları uygulamanız için sizi harekete geçirecek. Bu Yeni ay ile beraber iş alanlarınızda kalıcı adımlar atabilirsiniz. Gerçekçilikten uzaklaşmayın. Anlaşmalarınızda, sözleşmelerinizde yanıltıcı etkiler olabilir, şartları birkaç kez gözden geçirin. Konuşmadığınız ama aklınıza düşen ayrıntılar ileride sıkıntıya neden olabilir. Şartları net tutun, iş yapacağım diye kendinizi kandırmayın.

Terazi Burcu:

Haftanıza ilişkilerinize odaklanarak başlayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta ilişkinizle ilgili konular ağırlıklı olarak hayatınızda yer edecek.

Çarşamba günü Güneş İkizler burcuna geçiyor. Öğrenmekten, yeni ilgi alanlarınıza yönelmekten mutluluk duyabilirsiniz. İlgi alanlarınız daha çok tanımadığınız insanlara, olaylara kayabilir. Gezmekten, dolaşmaktan, dış dünyadan daha fazla etkilenebilirsiniz. Öğrenciyseniz bu dönem derslerinizin ve eğitim hayatınızın üzerine düşmek için uygun olacak.

Perşembe günü iş hayatınızda, karşınıza gelecek olan seçeneklerde yanılma ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız. Eskiden tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınızda zorlanmalar oluşabilir.

Cuma günü gerçekleşen  Yeni ay, seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuk medya, ticaret alanlarınızda hızlanan etkileri karşınıza getirebilir. Seyahatleriniz artarken, gelecek kararlarınız ve dış ortamlara bağlı işleriniz önem kazanabilir. Venüs’ün bu alanlarınızda geriliyor olması eski meselelerle, ilişkilerle sizi yüzleştirebilir. Bu alanlarda daha önce çalıştığınız insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Yine de anlaşmalar, görüşmeler halindeyseniz şartları net tutmaya çalışın. Atladığınız detaylar sorunlara neden olabilir. Yine bu dönemde sosyal mesafeyi korumalısınız. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Akrep Burcu:

Bu hafta gündelik yapılması ve hızlı halledilmesi gereken işlerinizle başlayacak sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Hafta ortası itibarıyla ilişkilerinize gereken özeni göstermeniz gerekecek.

Çarşamba günü Güneş İkizler burcuna geçiyor. Parasal konularda kendinizi göstereceğiniz, ketum olacağınız, çevrenizi gözlemleyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Perşembe günü parasal işlerinizde sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Bu sorunlar eşinizin, sevgilinizin parasal konularda karşılaştığı sıkıntılarla bağlantılı olabilir.

Cuma günü oluşan Yeni ay, ortaklaşa parasal alanlarınızda karar ve başlangıçlarınızı devreye sokabilir. Bu Yeni ay ile beraber sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan göreceğiniz farklı destekler ve yardımlar, parasal çözümleri karşınıza getirebilir. Ailevi konularda destekli olacaksınız yalnız parasal konularda ipin ucunu kaçırmayın. Gerçekçilikten şaşmayın.

Yay Burcu:

Haftanıza keyifli ve hareketli bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Hobilerinizin, çocuğunuzun konu ve olaylarının üzerine düşebilir, hayatınıza keyifli eğlenceler katmak isteyebilirsiniz.

Çarşamba günü Güneş sizin zıt burcunuz olan İkizler burcuna geçiyor. Bu dönem diğer insanlarla, sevdiğinizle, kalabalıklar içinde olmak isteyebilirsiniz. Başkalarından onay almak sizin için önemli olacak.

Perşembe günü aile ortamlarınızda, ilişkilerinizde bazı sıkıntı ve sorunlar ortaya çıkabilir. Hayatınızdaki insanın sorun yaşadığı kişilerle olan bağlantılarında da sorunlar görülebilir.

Cuma günü oluşan İkizler Yeni ayı önemli çünkü yaşadığınız sıkıntı ve sorunların ertesinde ilişkinize dair kararlar almak isteyebilirsiniz. Venüs gerilemesi hala devrede olacağı için bir ilişkiyi nihayete erdirmek ve tamamlamak anlamında harekete geçin ama yeni bir ilişki kararı almayın. Sorunlarınızı çözmeye çalışmak bu dönem sizin için daha uygun olacak. Yeni anlaşmalar ve sözleşmeler yapacaksanız bu dönemde sevdiğiniz insan ve aile üyeleriniz aklınızı karıştırabilirler. Ayrıntılara dikkat edin.


Oğlak Burcu:

Bu hafta ailenize ve sevdiklerinize vaktinizi ayıracaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Sabırsız ve agresif hareketlerinizle ev ortamlarınızda estirebilirsiniz. Hafta ortası hayat sizi yumuşatacak, daha işbirlikçi ve keyifli olacaksınız.

Çarşamba günü Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle birlikte gündelik yaşantınıza, iş hayatınıza, hizmet alanlarınıza ve sağlığınıza daha fazla önem vereceksiniz.

Perşembe günü iş alanlarınızda bazı ilişkileriniz eski bir olayın veya konunun gündeme gelmesiyle beraber sınanabilir. İletişiminizi net tutmaya ve konuları çözüme kavuşturmaya çalışın.

Cuma günü oluşan Yeni ay’da iş, hizmet ve sağlık alanlarınız önemli adımlar için sizi kışkırtabilir ama bu alanlarınızda Venüs gerilediği için yarım kalan işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Yine anlaşmalar ve yeni girişimlerde bulunacaksanız iletişimde gözden kaçırdığınız, atladığınız ve yanıldığınız konular olabilir. Bu etkiye dikkat edin.

Kova Burcu: 

Haftanıza iletişimi hızlı bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta yakın çevre iletişiminiz ve ailevi konulara daha fazla vaktinizi ayıracaksınız.

Bu Çarşamba güneş ikizler burcuna geçiyor. Aşka, keyfe, hobilerinize, sanata, eğlenceye daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Perşembe günü bu keyifli etkiler eski ilişkilerinizle ilgili sorunları karşınıza getirebilir. Maddi konularda harcamalarınıza, riskli adımlara bu günlerde dikkat edin. Eskiden tanıdığınız insanlara parasal destek olmak isterken kandırılabilirsiniz.

Cuma günü oluşan ikizler  Yeni ayı, aşk hayatınızı hareketlendirecek. Çocuğunuzla, aşk hayatınızla ya da sanatsal işlerinizle ilgili kararları alırken Venüs’ün bu alanlarınızda gerilediğini göz ardı etmeyin. Yeniliklerden ziyade bu yeni ay tamamlanması gereken konular için kullanın. Sanatsal işlerinizde parasal konularda gözünüzü dört açın, çabuk suistimal edilebilirsiniz.

Balık Burcu:

Haftanıza maddi konulara odaklanarak, haftanın genelinde yapacaklarınızı planlayarak başlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Hafta ortasında yakın çevrenizle yapacağınız planlar devreye girebilir.

Çarşamba günü Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle beraber evinize, ailenize, yuvanıza, sevdiklerinize daha fazla vaktinizi harcayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ailevi meseleler önem kazanıyor.

Perşembe günü ailenizle olan ilişkilerinizde bazı hayal kırıklıkları, sıkıntı ve sorunlar görülebilir. Eski konuları ele alırken gerektiği kadar net olmayabilirsiniz. Bu da bazı büyükleriniz veya aile üyelerinizle sorunları hayatınıza taşıyabilir.

Cuma günü oluşan Yeni ay, ailevi konularda önemli kararlar aldırabilir. Bu kararlarla beraber aile hayatınızda bir yenilenme sürecine girebilirsiniz. Yerleşimle ilgili, yer değiştirmeyle ilgili konularınızı konuşabilirsiniz ama iş harekete gelince orda durmalısınız sevgili Balıklar, Venüs bu alanlarınızda geriliyor, önemli kararlardan uzak durun. Emlakla ilgili, evle ilgili girişimlerde yanılgılar, aldanmalar sizi zorlayabilir.

Yorumlar (0)